Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какви говорители на мястото на фабричните в октавия


Recommended Posts

Здравейте колеги.Има ли някой който е сменил фабричните говорители и с какви?Ще се ползва фабричното радио.С други не-фабрични цд не ме интересува.И най-важното по-добре или по-зле е с тях?Благодаря ВИ предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

аз съм пред покупка на компонентна система за отпред и отзад на моята Октавия 1 комби. Утре ще ида да разгледам някои модели на Magnat (в този раздел можеш да намериш тема за тях). Ориентирал съм се към тази марка, тъй като ми допадат характеристиките на говорителите. Скоро ще ги монтирам в колата и когато го направя мога да ти споделя свойте впечатления :)

 

Колкото до фабричните говорители... на мен не ми се струват много зле, но в моята кола някой явно е слушал доста силничко музика (явно без да се интересува от това, че звука се криви и говорителите може да се развалят) и в момента почти всичките "пърдят".

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги аз съм с оригиналните колони на моята Октавиа 1 и съм доволен не са зле тоест среднахубост са,но несъм с оригиналният,касетофон или сиди ,а я купих с паинер СД ,така си доиде от Холандиа колата .

Колега сега сподели как е узвочението с новите тонколони .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

в най-скоро време ще споделя впечатления, тъй като вчера ми се обадиха, че говорителите са пристигнали. Наложи се леко да преработя предните колонки, тъй като там оригиналните пищялки са с милиметър-два по-малки и се наложи да режа пластмасата и да лепя лепя новите (смятам, че стана доста прилично). Това е за предната линия... за съжаление задната не знам още какво да я правя, че май ще трябва да преработвам кората (не мога да намеря говорители 4x6, който да отговарят на мощността на предните и касетофона). Та така за сега при мен.

 

П.П. Днес или утре ще кача снимки на това как са станалите нещата отпред :)

 

s_flag s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните няма какво да ги мислиш толкова. При добра предна линия, задната почти не се чува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, точно това е, че предната ми допада, но когато слушам музика в колата ми харесва да чувам всичките колони и балансирам предни и задни от касетофона :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, точно това е, че предната ми допада, но когато слушам музика в колата ми харесва да чувам всичките колони и балансирам предни и задни от касетофона :P

:smt017

Слагай хубави задни.Определено има разлика!

 

Ако имаш желание, утре може да минеш през НИМ да сравним звука на дръма в различните коли. smile027

 

viewtopic.php?f=19&t=13563&start=2115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.