Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автостъкла "Кобра" в Бургас


pepsi

Recommended Posts

Нямам представа как се работи по другите им клонове, но за сервиза в Бургас не намерих нито едно отрицателно мнение по форумите. Предвид и факта, че цените им са най-ниски, избрах техния сервиз за смяна на стъклото и не съжалявам за избора си.

Работят бързо и чисто. Внимателни и любезни са.

Смених челно стъкло и ми прехвърлиха всички лепенки - гражданска, преглед и винетка, с което ми спестиха допълнителни разходи и разкарване.

Новото ми стъкло е перфектно! Няма дефекти, а в горната си част има синя лента, благодарение на която не ми се налага да спускам сенниците.

Телефоните им са: (056) 841381; 0886087261

Намират се срещу КАТ. След сфетофара има магазин за мебели "Арон", подминавате първата отбивка вдясно, подминавате Танцовата академия и веднага след нея завивате надясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.