Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Шкода Фелиция 1.9 дизел на части


Recommended Posts

мотора здрав ли е и какви пари му търсиш

Трябва ми;-Двете решетки на халогените.

-ляв фар/малкия/

-на дясната кора от вътре/палчето/ захванато за кората където лостчето за централното се движи нагоре /надолу.Незнам при изваждането дали няма да се счупи,затова питам.Ще се опитам нагледно да ти покажа за какво става на въпрос..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотора здрав ли е и какви пари му търсиш

Трябва ми;-Двете решетки на халогените.

-ляв фар/малкия/

-на дясната кора от вътре/палчето/ захванато за кората където лостчето за централното се движи нагоре /надолу.Незнам при изваждането дали няма да се счупи,затова питам.Ще се опитам нагледно да ти покажа за какво става на въпрос..

6538917R.jpg

6538918G.jpg

6538922G.jpg

6538925n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотора здрав ли е и какви пари му търсиш

 

мотора е в перфектно състояние мога да го дам за 200лв а ако искаш и динамото и стартера към него-общо за всичко -300 лв ,зависи какво ти трябва , с помпата има неизяснен проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотора здрав ли е и какви пари му търсиш

Трябва ми;-Двете решетки на халогените.

-ляв фар/малкия/

-на дясната кора от вътре/палчето/ захванато за кората където лостчето за централното се движи нагоре /надолу.Незнам при изваждането дали няма да се счупи,затова питам.Ще се опитам нагледно да ти покажа за какво става на въпрос..

 

решетки за халогените-5 лв (едната е пукната но може да се залепи)

фарове-25лв/бр

мигачи-5лв/бр

иначе бутончето мисля че ще се счупи ако се вади така

това е от мен колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега палчето се сваля като се развива директно, не е нужно нищо друго да сваляш, колата има ли хидравлика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега интересувам се от барчето , скоростния лост и таблото с оборотомера ? Какви са им цените ? Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

колеги,след като имах малко проблеми от личен характер, продължавам да разпродавам Шкодата- повечето части които виждате на снимките са налични и ги продавам на народни цени , който се интересува нека ми пише или да се обади на телефона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Трябва ми задна дясна врата и ел. механизма на преден десен прозорец може и без моторчето . Колко лева ще ми струва?

От снимките се вижда че колата е тъмно синя? Състоянието на вратата какво е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.