Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Румстер - средна седалка не ляга плътно


COLD_FIRE

Recommended Posts

Здравейте, някой с румстер може ли да ми каже дали средната седалка отзад, може да се изравни с крайните две и да легне плътно към кората на багажника защото при мен не става и няма ръчка за местене назад като другите две крайни

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средната седалка е неподвижна.

Ако искаш да премахнеш процепа, можеш да си поръчаш от ЕураТек аксесоар с номер DMK770005 - той служи за премахване на процепа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средната седалка е неподвижна.

Ако искаш да премахнеш процепа, можеш да си поръчаш от ЕураТек аксесоар с номер DMK770005 - той служи за премахване на процепа.

Да. Точно така е! :smt017

Аз винаги я държа свалена! Струва ми се по удобно за задните двама пасажери!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е станно, има ли някаква идея да го направят точно така, вместо просто всички седалки да си мърдат до края, поне по някои ревюта ми се стува, че няма процеп..

 

Бях малко шокиран като го видях това, а на живо като гледах от къде да ми дойде акъла да проверя дали остава процеп отзад, някак си логично е да няма :)

 

Със сигурно ще ми трябва този аксесоар колега, благодаря ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво толкова те притеснява този въпросен процеп? Доста трудно се вижда какво има в багажника(да не казвам, че не се вижда даже), вече шеста година(да чукам на дърво) не съм имал ядове с това. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слизам от седан, там багажника си е багажник, доста по дискретно е, понякога си оставям разни по-ценни неща в колата. Явно просто ще трябва да свикна.

 

И така като се замисля пролуката е шокираща понеже няма подглавник на средната седалка и като гледам и аксесоара как е изрязан в средата, проблема мисля, че ще си остане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пристигна щората и я сложих, сега нещатата са перфе и седалките могат да стоят изравнени и изправени без да трябва да се вижда багажника, ако не забравя ще направя снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.