Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Издирвам камера екстремни спортове Bullet


Odin

Recommended Posts

Здравейте,

до преди няколко дни в Технополис имаше една камера за екстремни спортове Bullet Adventure. Един познат от чужбина я хареса и ми прати пари да му я купя и да му я изпратя (даже две камери иска). Обаче сега гледам да поръчам, но камерата е изчерпана и не мога да я намеря в друг магазин. Ето това е модела:

http://www.buy-bg.com/videokamera-bulle ... nture.html

В този магазин също я няма. Цената и беше 100лв в Техномаркета и толкова парички ми е пратил моя човек.

Дали може някой да каже къде може да се намери такава? Иначе трябва да върна паричките на човека и само ще се охарчим за трансферите.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината съм малко разочарован от камерата smile049 Мога да ти пратя клипчета, но качеството е по-ниско от очакваното (поне от мен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Миналата седмица видях такава камера на Карфур - в Русе. Може да има и в други градове.

 

Не е проблем да отида и да видя дали има още...мога да я купя и да я пратя при желание.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре,

 

Чисто за инфо. Камерата прави прилични клипчета, но ... Батерията едвам държи 1 час. Нормално 45мин. Има доста голям саморазряд, т.е. вечерта заредена на другия ден е на 1/2, т.е. има "живот" да снима 1/2 час. След месец ползване ми направи впечатление, че фокуса леко бяга, та се наложи фокусиране. Освен това след месец ползване престана да се връзва по USB под Linux. За щастие лаптопа ми е оборудван с card reader, та не е проблем.

 

Плюсовете са монтажните стойки, размера и водоустойчивостта (изпробвана не веднъж в дъжда с мотора). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.