Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пътят към София


joro-120L

Recommended Posts

В петък ми предстои пътуване до София. Естествено концерта на Р. Уотърс "Стената" на стадион "В.Левски"

Фен съм на Флойд. Този концерт го чакам от 30г. Мечтата ми се сбъдва и след 30г. чакане ще видя на живо един от тази велика група и мой любимец. ....и тоооочно сега - ремонт на магистралата с много яко незапомнено задръстване :mrgreen:

Тапата на магистралата я пробвах в неделя, пътувайки до аерогарата, беше нищо в сравнение с това, което видях днес по новините. /Добре, че тогава посрещах, а не изпращах, щото самолета щеше да бъде отърван./ Та, тапата започва вече от разклона за Велинград. Щели да отбият движението по стария път през Ихтиман и кво си мислят, там ще е още по-страшно! Тирове, колони, няма изпреварване.....Не знам какво да правя. Дали да си хвана стария път през Пазарджик, но пак ще се натреса на Костенец-Ихтиман и току виж точно тогава са отбили трафика от там :) Или да мина през Карлово-подбалканския.

Или да си карам по магистралата, може и тапата да се е поразкарала и ще ми остане само обикалянето.Тия гастарбайтери докога ще се влачат към Европата? Обаче като знам какъв съм карък 100% ако мина по магистралата ще има задръстване. Тази несигурност кога ще стигна до София ме вбесява, защото нещата не зависят от мен.

За едно нещо обаче съм късметлия. Благодарение на gogata имам осигурено място за паркиране в близост до стадиона.

Гоше, използвам случая най-официално да ти благодаря за жеста :smt017 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, ако съм на твое място, ще мина през Карлово по Подбалканския. Вярно, удължаваш с 50 км пътя, но пък ако има задръствания по магистралата и отклоняване по стария път, ще спестиш време със сигурност. Пътят е в много добро състояние, не е натоварен, пътува се спокойно (говоря за участъка Карлово - София, за Пловдив - Карлово не знам как е), неслучайно всяка година минавам оттам на отиване към събора. Спокойно можеш да поддържаш скорост от 100-120 км/ч (извън населените места, разбира се), което няма голяма разлика с магистралната скорост. Освен това там поне няма вече задръствания при Долни Богров, защото пуснаха магистралния участък от Околовръстното до Горни Богров/Яна и освободиха движението в района. И не на последно място, ако влезеш от тоя вход на София, по-лесно ще стигнеш до Гогата, отколкото ако влезеш през магистрала Тракия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, само ще те моля да ми кажеш горе долу по кое време пристигаш. smile027 Иначе няма за какво да ми благодариш. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица ходих в посока Карлово да покарам двуколесното. Пътя е супер, но трябва доста да се внимава за камери и куки.

 

Иначе и аз съм на концерта smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив - Карлово пътя е писта! Благодаря ви за ценната информация. До сега не съм минавал Подбалканския посока София. Явно на този етап, това е решението. Още повече, че и пътя е хубав. Ще внимавам за камери, абе ще се старая да карам със съобразена скорост, въпреки, че това е много разтегливо понятие :)

Адаш, само ще те моля да ми кажеш горе долу по кое време пристигаш.....

Смятам към 18ч. да съм на "Орлов мост" Разбира се, преди това ще ти звънна да кажа как вървят нещата.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко встрани от темата, но може да е полезно: за камери и мобилни засади - тук. Базата данни е актуална и се обновява редовно. Иначе ако някой ползва навигация Гармин, мога да му предложа всички стационарни камери за скорост, места за мобилни засади и трафик камери под формата на POI файл (.gpi), актуален към днешна дата и разполагащ с база данни за 1000+ "горещи" точки на територията на страната. Ако някой има интерес, да пише ЛС, че да не оспамваме излишно темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.