Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся мотор 781.136


Skoda 130LR/h

Recommended Posts

Здравейте. Понеже ми писна да се занимавам с тоя 742 , мисля да го заменя с този на Фаворит Фелиция 781.136. Някой ако има за продан, или ако знае от къде мога да си намеря такъв, да пише.

Някъде от порядъка на 200лв., 250-300лв. да кажем. Общо взето може , да се договаряме.

Поздрави smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако държиш на карбураторен вариант търси 781.136 само от Фаворит,защото 136-таците при Фелиция са моно и пълни инжекциони,като на блока на двигателя не е предвиден отвор за монтаж на механична бензинова помпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо много важно да го имаш напредвид - от Фела след 2000г НЕ Можеш да добавиш така необходимия амбриажен

лагер 6202 , защото отвора в коляновия вал е по - тесен.Търси Фаворит GLX - почти всички коли са с мотор 781.136X - 68 магарета

Успех и от мен , твърдо на карбураторен вариант ли залагаш в проекта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо много важно да го имаш напредвид - от Фела след 2000г НЕ Можеш да добавиш така необходимия амбриажен

лагер 6202 , защото отвора в коляновия вал е по - тесен.Търси Фаворит GLX - почти всички коли са с мотор 781.136X - 68 магарета

Успех и от мен , твърдо на карбураторен вариант ли залагаш в проекта?

От края на 1997, със смяната на колелата на ангренажната верига, не от 2000. Коляновия вал е взаймно заменяем, но много безмислено става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.