Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

лампа еърбег свети


ivan hristov

Recommended Posts

при една дупка ми светна удивителна червена лампа и еърбега и писна нещо. Откачих акумолатора и удив. и звука изчезна но лампата на еърбега свети. Колата е фабиа 1.9 ТДИ=2001. моля помогнете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фабиа 1 е често срещано да даде фира кабела който влиза във възглавницата (по скоро онази жълта букса дава фира).

Нов в ЕТ е към 60лв.

 

Пусни диагностика да видим какво пише!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходих на диагностика-каза че трябва да се изчисти паметта или нова платка имам същия проблем и със сервото от софия съм кажете некой добър майстор по серво и еърбег

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бега се чисти само с комп. може да си имал кофти връзка. карай така и ще си покаже. като вземеш кабела си забърши грешката на бега и си готов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.