Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов колега с Румстер


Recommended Posts

Здравейте колеги, и аз до седмица ще сменям клуба със шкода румстер 1.2 тси 86 коня. Знам като следях форума преди, колко е важно когато други си показват колите затова го правя и аз. Избирана е по практичност не по това как изглежда, за което предполагам се досещате. Снимките долу са на колата, която още не е напуснала салона където е налична:

post-8868-13845348599_thumb.jpg

post-8868-138453486003_thumb.jpg

post-8868-138453486014_thumb.jpg

post-8868-138453486026_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега!

 

Някой знае ли какви са интервалите за поддръжка? Понеже е нова предполагам, че е с плаваш интервал? И горе долу какво, и на колко колометра се сменя? Аз ще разбера скоро всичко това, но да питам, ако някой вече е минал през това.

 

А и нещо от любопитсво - колко масло събира 1.2 ТСИ?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервала на поддръжка е на 15000 км. Това е за фиксиран интервал. За променлив е когато ти каже колата,че е време за поддръжка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и час по-скоро да я подкараш.

 

От чисто любопитство, колко коства удоволствието?

 

Към 25600 лева, защото е пресен модел с ESP стандартно, иначе има за 24500 по стари модели, пакета е БИЗНЕС и при двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.