Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мултиволан за Октавия 1


nedyalko_kostadinov

Recommended Posts

Здравейте колеги

 

поразрових се за някаква подобна тема, но уви не намерих и затова си позволявам да направя тази. Разглеждах се из сайтовете за коли и вече има ударени октавии с мултифункционални волани (Октавия I 2004). Говорих с човек, който продава такъв. Каза ми че ми трябва само airbag-a с лентовия кабел + бутоните. Въпроса ми е дали ще стане на моята октавия '99 като CD-то ми е Sony. T.e. дали и да се може да се монтира ще стане връзката с CD-то.

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро не, волана е направен за връзка с оригинален плеър на Шкода, шанса да стане на обикновенно CD без някакво преправяне или допълнително управление е или минимален или никакъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Airbag-а е същия, но бутоните са вързани към един модул под волана, а той препредава по кан към каквото трябва. Но оригиналните бутони управляват само оригинални плиъри или такъв с предвидено управление по кан. Другото беше управление на круз-а, но бутоните му така или иначе са на лоста за мигачите, така че са излишни разходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Здравейте колеги!

Дано темата се следи.
Имам проблем с бутоните на волана.Прекъсват на моменти.Може ли да се оправи само с почистване или ще се наложи да се сменя ...кабел.модул или не  знам какво.
Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали въздушната възглявница. Когато я свалиш ще имаш достъп до бутоните, чиито два блока са хванати с винтове. Предполагам не правят добър контакт бутоните. Иначе ако проблема беше в лентовия кабел нямаше да работи постоянно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

ПП В тубата има клипчета как се сваля еърбег на голф, пасат или бора. Воланите се различават само по емблемата.

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.