Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Много висок разход с климатик


llllllubo

Recommended Posts

Здравейте колеги моля за съвет.Колата е Октавия 1,6 АКЛ 101к. 99г.Майстори ми казаха че климатика е поставян допълнително в Италия.Разхода без климатик ми е 9-10 газ а със 16-17,.Моля ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да сподели.Ремонтирах компресора на климатика,като му сменяха о-пръстените и ми казаха че доста време не е работил.Това е помагайте!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни (ако има как) колко kW ти е компресора - махни ги от мощността на двигателя и ще разбереш колко ти остават за вървене. Обикновено автомобилните компресори са около 7к.с (1kW е почти 1,36к.с.) и ако са ти забили някой много по-мощен това може да ти тормози двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.