Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Откраднаха ми хромираните капачки на пръскачките за фаровете


jackrabbit

Recommended Posts

Е,случило се е в паркинга на TheMall на Цариградско. Нямам думи просто,за какво са им едни пластмасови капачки?!...ще изкарат едни 20 лева.Трудно ми е да си погледна колата отпред,абе въобще голяма простотия.Мислех си поне,че нашата марка не е толкова привлекателна за апашите,но явно в нашата родина няма застраховани.

 

Чудя се какво да правя сега.Намерих същите онлайн:

 

http://www.superskoda.com/de/Skoda/SUPE ... oda-Autoas

 

Да речем,че си купя,няма никаква гаранция,че пак няма да ги откраднат.На това отгоре,капачките се държат на едни пластмасови кръстачки,които пък са закачени за самите пръскачки.Та едната такава кръстачка я няма,а като гледам такава не се включва като част от комплекта капачки.Драма.

 

Дайте съвет как да постъпя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То човешката простия край няма, но за едни даже и 20 лева няма да вземат, сумати главоболия ще ти образуват :smt0344

Защо утре не отидеш до ЕТ да видиш, могат да ти дадат близка цена и някакво решение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,случило се е в паркинга на TheMall на Цариградско. Нямам думи просто,за какво са им едни пластмасови капачки?!...ще изкарат едни 20 лева.Трудно ми е да си погледна колата отпред,абе въобще голяма простотия.Мислех си поне,че нашата марка не е толкова привлекателна за апашите,но явно в нашата родина няма застраховани.

Съжалявам колега, но ще те разочаровам - марката е привлекателна - погледни колко Шкоди има по улиците smile049

На моя приятелка й "демонтираха" огледалата (само стъклата) и задната чистачка на Фабия комби 2011 и то три пъти на паркинга пред тях!!! Най-странното е че посягат и на старите модели - свалят лайсни от вратите и рамена на чистачки от Фелиция например гадовете.

Колкото до капачките ти - тези "кръстачки" нямат ли някакъв номер по който да си ги поръчаш? Нали имаш едната останала на нея може да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до ЕТ.Имат хромирани капачки като цената на всяка е 27лв т.е. 54лв е комплекта.Има вариант и за нехромирани,които да се боядисат допълнително в цвета на купето,което за мен е по-трайното решение на проблема.Цената на капачките е същата като на хромираните като предполагам,че ще трябва да доплатя за боядисването.

 

Както и предполагах,липсващата 'кръстачка' не е част от капачките и не се предлага отделно,а е част от пръскачката.Пръскачката струва ~100 лв(нещо от сорта на 107...).

 

Тъй като работата става дебела,мисля да видя какво ще ми кажат от каското като за начало пък после ще мисля вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Тъй като работата става дебела,мисля да видя какво ще ми кажат от каското като за начало пък после ще мисля вариант.
Каското по принцип не покрива липсващи части, дано да ги приемат за счупени, тогава ще платят!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип на Октавия повече посягат заради такситата, там голямо търсене на ефтини части...

Мисля, че това с цвета на купето е най-добър варият, ще е супер за колата и по-малък интерес за кражби..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На един съсед с О2 му свиха преден десен фар за мъгла, задно със заглушката на бронята... да си го заврат отзад, дано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така,днес пак ходих до ЕТ с идеята да завеждам щета,тъй като само капачки не ми вършат работа.Човека по щетите като разбра за какво става дума каза,че можем да пуснем щета,но отговора ще е ясен - отрицателен.Ако имало нещо счупено било друга работа.Въпреки това като видя какъв е случая каза - "няма смисъл да пишем един час,по -добре да свършим работа.Трябва да имам такива капачки останали от разни ударени коли " В първия момент не вярвах какво ми се случва.Оказа се,че има кръстачки и лява капачка.Купих си само дясна и готово.Човека дори ми ги постави,а въобще не му е работа.Евала на такива хора.Супер безкористен беше,просто искаше да свършим работа.Такива хора ми връщат надеждата,че положението не е чак толкова зле и показва,че всичко зависи от хората.Можеше спокойно да ме отсвири и да ходя да си блъскам главата.

 

Трябва да призная,че напоследък оставам приятно изненадан от ЕТ.При вас как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Масова практика е това да не плащат за липси,но е и доста глупаво от една страна.Примерно недай си боже да задигнат 4те гуми с джантите и кво праим...Ами ако цялата кола откраднат нали пак е липса smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.