Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Точки от бензиностанции ЕКО


Storm

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Аз и жена ми сме харесали няколко продукта от промоцията на бензиностанции ЕКО. За да се закупят промоционално трябва да се съберат определен брой точки.

За това искам да помоля, ако зареждате там и не използвате точките, да ги споделите с мен.

Разбира се почерпката е от мен smile159

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз събирах ,даже вече съм си закупил сак и чанта за лаптоп . Но за съжеление вече не ги използвам и ги хвърлих. Иначе на драго сърце щях да ви ги дам !!

 

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що намерих в портфейла си точки, но са от два различни типа и не знам кои са актуалните - 4 бройки златни и 5 бройки сребърни, а в четвъртък ще заредя и ще взема още поне 4 броя. Не ги взимам, иначе щях да имам поне 30 точки smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и аз имам 2 бройки но са залепени на паспорт. Ако твоите не са, мога да ти ги дам с паспорта. Те са от текущата промоция.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се възползвал, ако колегата пуснал темата вече си е набавил бройката s_flag

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и с малко забавяне, искам и тук да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на колегата mitko66, за любезно предоставените точки smile027

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само да споделя, че дават куфарите и без всички точки.

Ние взехме сак за 25 точки с 15 или 16, стига да случиш на касиер всичко и 6 :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи благодарности на mitko66 за точките smile027

 

Колеги, само да споделя, че дават куфарите и без всички точки.

Ние взехме сак за 25 точки с 15 или 16, стига да случиш на касиер всичко и 6 :smt030

 

Сподели за коя бензиностанция става на въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи благодарности на mitko66 за точките smile027

 

Колеги, само да споделя, че дават куфарите и без всички точки.

Ние взехме сак за 25 точки с 15 или 16, стига да случиш на касиер всичко и 6 :smt030

 

Сподели за коя бензиностанция става на въпрос?

 

От тази кяото е на бул. България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз приключих, взех си това което си бях харесал!

Отново благодаря на всички който ми помогнахте s_flag

 

Колегата е прав, ако не ви достигат точки, можете да питате служителите на касата в бензиностанцията. Понеже има клиенти който не се интересуват от промоцията, служителите събират тези точки, и ако помолите учтиво могат да ви ги дадат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.