Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам парфюми и тестери


lubomirov1985

Recommended Posts

Парфюмите и тестерите гарантирам, че са истински. От там зареждат големи вериги магазини. Голямо разнообразие.

Запитване на л.с. или на посочените телефони за наличности и цена.

 

гр. София

Николай

0888 950 760

0899 903 034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Парфюмите, са наистина много качествени (истински) и цените им са доста по-ниски от тези по моловете! Ползвам два закупени от Ники, и са много трайни!

 

Наистина много стават!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Всичко е качествено и оригинално. За цената всеки сам си преценява, но мисля, че е добра.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Поръчах си от колегата миналата седмица Givenchy Blue Label.Днес пристигна-за сефте виждам истински тестер явно.Много добре си мирише.

Колегата е много точен изтърпя ми капризите,свали ми от цената и ми прати това което казва.Само за сравнение-миналата година си купих пак тестер от голям интернет магазин и то не евтин и като го получих всичко беше точно,но се измирисваше за 30 мин.Мисля занапред пак да си взема от Lubomirov,тъй като е дразнещо да плащаш хем скъпо хем да попаднеш на някое high-end менте.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

Поръчах и получих и аз! Колегата lubomirov е много точен, а парфюма - качествен. Цената също е доста атрактивна така, че препоръчвам горещо!!! :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Миналата седмица си взех парфюм от колегата и съм доволен. Много е сериозен. Качествен парфюм на ниска цена.

 

PS. Сравних го с този който си бях закупил от магазини Douglas и ми се струва че са еднакви. :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

Преди няколко дена закупих 2 парфюма от Ники. Исках да ги изпробвам и чак тогава да дам отзиви. Е както ми каза самия Г–Н Любомиров, че парфюмите са качествени - наистина е така. Приятелката ми и тя остана много доволна от нейния. Наистина цената е ниска , а качеството много добро. Поръчвайте смело. Ники е много точен и отзивчив. Никога не бихте се разочаровали.

 

Успех колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Поръчах 3 парфюма на Ники. Пристигнаха, както се бяхме разбрали с него и са качествени!

Препоръчвам на хората, които се чудят дали си струва.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.