Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос отностно фелиция 97' 1.9д комби.


ivopirona

Recommended Posts

Здравейте всички.Дойде време за боядисване на фелата и почнаха да ми се въртят тъмни мисли из главата.Понеже така и така ще се боядисва и кърпи на 1-2 места smile021 .Мисълта ми е да и "боцна" новата решетка от пред тази хромираната която е на моделите 1999-2001.Така на пръв поглед мисля че трябва да се сменят: Предният капак , предна броня , фаровете , лайстните под тях .. то барабар и задната броня ще сменям....и калниците но не съм много сигурен може и да бъркам.За това реших да пусна 1 темичка тук за да видя какво ще кажат специалистите s_flag .Много хора ми казват направо да си купя новата фела и да не се занимавам с глупости.Но аз си харесвам колата 5 годиния търкалям така да се каже из Пловдивските улици и съм много доволен и горд собственик на този автомобил : http://ivopirona.snimka.bg/automobiles/felicia.769760 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два фара , преден капак , броня , греда?(за нея не съм сигурен) , брава на предния капак и ако те мързи само трябва да си изрежеш гредата за новата брава ... има всичко по въпроса ТУК.

П.П. Дифузьора е един и същ (няма значение лифтова или не) ... има значение какъв е мотора , ама щом е дизел е с най-голямата дупка smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря ,че отговорихте на запитването ми.Живи и здрави да сте !

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.