Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

2 бързи въпроса :) за фела 1.9д


chif

Recommended Posts

здравеите ,

въпрос 1- от каде могат да влизат газове в купето при условие че меката връзка и грънците са ОК, и евентуално как да отстраня проблема

въпрос 2 - може ли да се чува свирене на лагер от към скоростите

благодаря шредварително smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тръби ката беше скусана и олепена с изолирбан , набих и тръбичка вътре и пак изолирбан отгоре , и пак мирише , рекох да не е от меката връзка и я умотах с фолио - пак мирише , не знам ко да првя вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За скоростите - предполагам, че свири най-яко на 5-та - споко лагер е smile048

Опитай да отведеш картерните газове някъде долу и виж как ще е - при мен са отведени в десния калник и не смърди в купето (поне не на газове де :oops: ). Прегледай внимателно всички връзки по генерацията - не знам как е при теб, но на 1,6 има две гофрирани меки връзки на двуцевката точно зад радиатора (цепят се в сгъвките).

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговора , виенето е по скоро на 3 и 4 скорост с около 1600-1800огорота слушах го отвсякаде и ми се струва че е от скоростите. Относно газовете в купето ми се струва че са от гарнитурата на генерацията , просто от другаде няма от каде

smile159 smile092 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.