Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Глоби при нарушение на ЗДП в Германия!


Recommended Posts

Почти като при нас...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния път, когато бях в Германия ми увисна ченето, когато една патрулка спря едно момче, което си караше колелото и говореше по телефона. А то за това и глоба си имало smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен миналата година ми увисна ченето като ги видях как хвърчат с 250 по магистралата с разни аудита и баварци.Имат строги правила,но и си дават доста газ smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могат - хвърчат. :)

 

Това ми напомня оня виц за гаргата и слона в самолета... smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния път, когато бях в Германия ми увисна ченето, когато една патрулка спря едно момче, което си караше колелото и говореше по телефона. А то за това и глоба си имало smile048

 

Тука нарушенията с колело се третират като тия с кола. За нарушение с колело могат ти взе книжката за кола :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен миналата година ми увисна ченето като ги видях как хвърчат с 250 по магистралата с разни аудита и баварци.Имат строги правила,но и си дават доста газ smile092

В Германия на много участъци почти на всички аутобани, вече може да се види знак "край на ограниченията",така че ако можеш и с 300км. караш.

И не си мислете ,че и техните полицай не са подкупни....,финикийските знаци развалят всеки,запомнете го!

Но най-добре е да се спазват законите във всяка държава,за да ти е спокоен престоя ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.