Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изчезваща хидравлика някакви идеи?


CaSPeR

Recommended Posts

Проблема е следния от около 2 месеца от време на време абсолютно произволно светва лампата за еърбега и след това и за хидравликата и волана става твърд (междувременно по някога светва и лампата с двигателчето) посетих сервиз и от там ми казаха че грешката която компютъра дава е липса на + при еърбега колата е Фабиа 1.4 тди 80кс 2005 година след като смениха няколко снопа кабели които гниеха и се разпадаха (не знам точно кои) почистиха доста клеми и връзки и смениха 2 интегрални схеми на някаква електроника (намираше се някъде в областта под волана и служела за оправление на хидравликата или нещо подобно не разбрах много ясно поведението на проблема се видоизмени като хидравликата взе да изчезва без да угасва лампата или пък за кратко време и после до края на пътуването е ок със 2 думи стана по непостоянен, но остана. Моля ако някой се е сблъсквал с подобно нещо да даде някоя идея понеже от 2 седмици стои колата в сервиз и момчетата там се изчерпаха и искат да сменяме хидравличната помпа което не ми харесва но не е проблем да се смени стига да съм сигурен че е от там така че моля за съвети благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.