Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз да се похваля с нова придобивка :)


Recommended Posts

Здравейте на всички!

 

Искам да ви представя една Шкодичка 120л набор 1981 година с която се сдобих преди има няма 2-3 дена и всичко стана на майтап! Един приятел дойде вкъщи и ми каза, че е била на неговия кумец, а на него му пречела в гаража и мислел да е хвърля на вторични, защото никой нямал да е вземе. Не беше палена от близо 1 година, но като отидох за 1-ви път и беше цялата прашасала, но пак лъскаше и веднага привлече вниманието ми. Доста запазен екземпляр е и мисля, че не заслужава да отиде на вторични суровини!

 

Ето и малко снимки да видите за какво става въпрос:

http://icko.snimka.bg/automobiles/skoda.768430

 

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффффф, кви втотични......

 

Много е арна! Евала!

 

Поздравления!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как вторични? Тази Шкода изглежда много добре. Сигурно не са останали много такива запазени екземпляри. Добре, че си я спасил. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че тя като нова свети. Много е хубава, добре че си я спасил. Дано да ти се отблагодаря подобаващо s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, хубаво, че си я взел! Прекалено е запазена дори и да си помислиш да я даваш на вторични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си изглежда в много добро състояние - тъй че какви вторични?

Тъкмо ще си имаш занимавка!

И дано да те слуша! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите пожелания!! Има какво да се желае все пак за да се направи още по-хубава! :)

Засега не мисля да се разделям с нея, защото прекалено много е харесах както се казва "любов от пръв поглед беше" и ще си е покарвам с кеф и удоволствие. Скоро ще пусна още снимки за да се види хубаво състоянието и, но наистина лъска само...лъска дори повече от авенсиса, който имаме, а е само на 7-8 години!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота.....страхотно изглежда. (Първата ми Шкода беше 1:1 с тази само че червена) Честито smile159 smile159

Червена е била,щото си чорбарин.Наща беше синя!!! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъскарка изглежда. Браво, че си я спасил =D> - за последните 2-3 месеца видях няколко задномоторки да отиват към Надин (най-ме е яд за последната - на 25000 км и с оригиналните гуми - салона беше ПЕРФЕКТЕН :( ), а все по-малко остават на улицата - освен като работни бараки на доизживяване.

Успех и дано имаме шанса да я видим догодина на събора в целия й блясък s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! В моите очи изглежда като джакпот, а е и един от най - любимите ми за модела цветове.

Със здраве да си я караш! И да пазиш автентичния й вид - това е най - ценно ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Лесна и бърза печалба, а??? Колега???

 

http://www.cars.bg/c398713

 

Не е точно така, колега! Колата е пусната за продаване поради други обстоятелства! Щях да пиша във форума за това нещо, но просто не ми остава време! Искам наистина да е вземе някой, който ще се грижи добре за нея, нека бъде ясно, че на случайни хора няма да е дам! Ако някой проявява интерес, нека ми пише на ЛС или да се обади на телефона и ще измислим нещо по въпроса, но цената няма да е същата! Цената съм е писал такава, защото просто не ми се дава!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесна и бърза печалба, а??? Колега???

 

http://www.cars.bg/c398713

 

Не е точно така, колега! Колата е пусната за продаване поради други обстоятелства! Щях да пиша във форума за това нещо, но просто не ми остава време! Искам наистина да е вземе някой, който ще се грижи добре за нея, нека бъде ясно, че на случайни хора няма да е дам! Ако някой проявява интерес, нека ми пише на ЛС или да се обади на телефона и ще измислим нещо по въпроса, но цената няма да е същата! Цената съм е писал такава, защото просто не ми се дава!

 

Поздрави!

 

Ти си знаеш! Като гледам как си писал....малко се оправдаваш сякаш!

Лично мое мнение: Да ти даде някой толкова пари, че и отгоре (да измислите нещо) според мен......доста болен трябва да е.(от към сантимент/ от към марка/от към.....де да знам )

А това, че ти си я взел от "скрапа" за 500лв (примерно) и търсиш х4..... си е напълно твое право, ти си собственик, ти си решаваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си знаеш! Като гледам как си писал....малко се оправдаваш сякаш!

Лично мое мнение: Да ти даде някой толкова пари, че и отгоре (да измислите нещо) според мен......доста болен трябва да е.(от към сантимент/ от към марка/от към.....де да знам )

А това, че ти си я взел от "скрапа" за 500лв (примерно) и търсиш х4..... си е напълно твое право, ти си собственик, ти си решаваш!

 

Няма такова нещо..не се оправдавам колега! Основната ми идея беше да спася колата и да не отиде на вторични, но не съм е взел да припечелвам пари от нея, а за да попадне в нечии по-добри ръце, защото аз просто за момента няма как да го правя, защото имаме много коли и просто разходите стават много вече и затова така се стекоха обстоятелствата! Засега това е положението...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Основната ми идея беше да спася колата и да не отиде на вторични, но не съм е взел да припечелвам пари от нея, а за да попадне в нечии по-добри ръце, защото аз просто за момента няма как да го правя, защото имаме много коли и просто разходите стават много вече и затова така се стекоха обстоятелствата! Засега това е положението...

За да оправдаеш тези си думи, трябва да я дадеш на цената на която си я взел. Което е прекрасно!

Ще направиш добро на някой ценител, ама знае ли се дали наистина ще е такъв :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да оправдаеш тези си думи, трябва да я дадеш на цената на която си я взел. Което е прекрасно!

Ще направиш добро на някой ценител, ама знае ли се дали наистина ще е такъв :-k

 

ценител като ....../вече няма/ има търговци. дори и наско го боли глава от гаражни коли/ша му ударим едно рамо :) /. мечката не кометирам/той е късметлия/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.