Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лампичка за резерва на гориво!?


plovdiv123

Recommended Posts

От доста време въпросната лампичка не свети, може би е изгоряла! Ориентирам се само по показанията на стрелката. Лесно ли се подменя и въобще как би могло да се проникне до нея, трябва ли да се сваля цялото табло?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Трябва да се разглоби таблото, но не е сложно, действай смело! Ако има нещо неясно питай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за свалянето на таблото отвий жилото за километража от скоростната кутия, че аз не го бях отвил и счупих едното краче на таблото с уредите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги днес свалих таблото с уредите че нещо лампите кога светнат кога не, все го бия отгоре и един колега каза че които са черни са изгорели, така да ги гледам, ама коя тръгна да развивам фасунката излизаше на парчета, въпреки че супер леко ги пипах, и реших вместо да дам по лев и нещо за бройка все пак са над 20, да си запоя диоди от LED лента сини smile035 запоих на всички места освен на тези които показват габарит, фар, халоген... слагам таблото в колата и от сините диоди само часовника ми свети син и тези които не съм сменял, възможно ли е да имат значение полюсите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги днес свалих таблото .......... възможно ли е да имат значение полюсите.

Определено имат значение smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След доста мъка се оправих, но ми стана интересно има лампичка за колана при някой колега има ли я работеща и каква е цялата инсталация да светне и моята като не съм си сложил колана, понеже често го забравям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па за какво ли ти е тази лампичка щом стрелката си показва...?

Ами да, като се замисля, наистина няма смисъл, да не говорим, че моделите на WV Polo, поне тези дето са 1,9 TDI фабрично нямат лампичка за резерва на гориво, а само стрелката сочи до един червен сектор! Искаше ми се да свети, но е много голяма играчка! А пък и защо да свети, само да ми напомня, че трябва да си бъркам в портфейла ли? Ще го оставя така! Благодаря на всички за отговорите! При Фаворита няма сигнализация за колан, това може би е екстра само при Фелиция!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Фаворита няма сигнализация за колан, това може би е екстра само при Фелиция!

[-X има , ама както и при Фелицията не е връзвана никога smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно! Мога ли сам да си я свържа?!? Поне в книжката на колата, никъде не срещнах подобна опция за сигнализация?!? Става въпрос за Фаворита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно! Мога ли сам да си я свържа?!? Поне в книжката на колата, никъде не срещнах подобна опция за сигнализация?!? Става въпрос за Фаворита.

Изчетах доста по темата от това което разбрах ще трябва друга закопчалка за колана(или както там се казва) от кола която има тази опция, кабелът от нея се свързва с "-" на лампичката на таблото, а "+" с контактния ключ, някой колега разбиращ ел.схемите да подскаже дали има изводи от самото табло на фелиция да не запояваме по таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно! Мога ли сам да си я свържа?!? Поне в книжката на колата, никъде не срещнах подобна опция за сигнализация?!? Става въпрос за Фаворита.

Изчетах доста по темата от това което разбрах ще трябва друга закопчалка за колана(или както там се казва) от кола която има тази опция, кабелът от нея се свързва с "-" на лампичката на таблото, а "+" с контактния ключ, някой колега разбиращ ел.схемите да подскаже дали има изводи от самото табло на фелиция да не запояваме по таблото.

От/на автомобил , произведен за Острова , там са окабелени задължително ( и машинките са с микроключета) .Иначе търси Фела GLX( i) по морги , ама не на всички има (и окабеляване и машинки с ключета.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От/на автомобил , произведен за Острова , там са окабелени задължително ( и машинките са с микроключета) .Иначе търси Фела GLX( i) по морги , ама не на всички има (и окабеляване и машинки с ключета.)

Колега нещо не разбрах какви са тези машинки с ключета, а моята фела е GLXi но окабеляване няма миналата седмица прах мокета и единствения кабел между седалките е този за лампата на ръчната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От/на автомобил , произведен за Острова , там са окабелени задължително ( и машинките са с микроключета) .Иначе търси Фела GLX( i) по морги , ама не на всички има (и окабеляване и машинки с ключета.)

Колега нещо не разбрах какви са тези машинки с ключета, а моята фела е GLXi но окабеляване няма миналата седмица прах мокета и единствения кабел между седалките е този за лампата на ръчната.

Това са микро ключета , монтирани или на машинките на коланите долу или на заключалките им и , регистриращи задействуван

предпазен колан и затварящи съответно към маса веригата на лампата за коланите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.