Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Декоративни PVC вежди


Магдалена

Recommended Posts

Здравейте!От доста време се ровя и искам да си сложа декоративни вежди на калниците на шкодата,откъде мога да намеря такива,или са само по поръчка.Шкодата е Октавия 1.9тди 101к.с 4х4 2002 година.Благодаря Ви предварително за помощта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колежке! Нещо такова ли търсиш? http://www.superskoda.com/octavia-i/complete-kits/skoda-octavia-limo-combi-abs-plastic-fender-flares-wide-v1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА!Благодаря много колега за отделеното време и помощта smile027 ,а поръчвал ли си от там ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да ми благодариш - форумът е и за да си помагаме! Да, поръчвал съм от този сайт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз първо се си помислих ,че търсиш такива "мигли":

 

post-245-13845348285_thumb.jpg smile001

 

 

Като прочетох отговорите разбрах ,че не съм правилно мислил и съм объркам понятията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"skodafen"-не търся подобно,а точно същото!Бързо си се ориентирал,супер! Радвам сече сте ме разбрали правилно. Тази същата шкода много ме впечатли s_flag ,и сега благодарение на "pbanchev" в най скоро време и моята ще стане така."shotik" а тези мигли са само за кифлите smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!От доста време се ровя и искам да си сложа декоративни вежди на калниците на шкодата,откъде мога да намеря такива,или са само по поръчка.Шкодата е Октавия 1.9тди 101к.с 4х4 2002 година.Благодаря Ви предварително за помощта :)

Eто и други : http://www.agauto.sk/sk/?isvyhl=1&znack ... timent=521

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подобни вежди имат ли някаква практично значение или са единствено и само за визия? Например ако жена ми кара колата и я жулне леко в момента директно калника отива. Ако има вежда, дали ще предпази нещо или пак калника ще се кривне леко. Да де, то зависи как става щетата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще те спаси ако я жулнеш някъде.Иначе визията е един път.Само това й липсва на моята smile021.Но предполагам че цената за целия пакет или както се води там няма да ми хареса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай смело! След известно време, като ти омръзне да я гледаш и като ги свалиш - о, изненада, калниците започнали да поизгниват.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Mahorec" Аз ги слагам да я пазят,пък като изгният и калници продават.Няма нищо вечно на този свят smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.