Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Шкода Фабиа 1.4 tdi pd


nigio

Recommended Posts

Здравей те,приятел закъса на морето и ме помоли да разбера какво означава P019E грешка която е излязла след диагностика в сервиз.Колата е изгаснала ,след палене свети чека и няма мощност?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.datsc.com/tabid/122/OBD-Erro ... fault.aspx

 

Сигурен ли си , че това е кода?

 

Този сервиз като я диагностицират, не знаят ли каква е грешката??? Баси сервизите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз съм в София и говорим само по телефон.В сервиза са му сменили горивният филтър и толкова,не им изписвало за какво е грешката,а и на мен не ми е ясен този автомобил,правя опит да помогна.В един френски сайт на Поло открих, че е свързано с проблем в инжекторите.Шкодата е 2002г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Имаше подобен проблем за който съм чел тук във форума - може би са сложили неподходящ горивен филтър .... за друго налягане на системата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при сервизите с диагностични уреди ,които работят с всички марки автомобили,често дават кодове ,които са грешни или несъществуващи според ваг

Филтъра няма клапан за налягане-бензиновите имат някои такива вградени клапани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.