Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Километраж от Фаворит с.м.


Favorit

Recommended Posts

Колеги трябва ми работещ километраж за фаворит стар модел до 92г. Ако някой продава да ми пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам две табла , ама баш скоростомерите са пръснати на съставни части , а за стария модел нямам и читава плака .

Ако искаш драсни едно лично какво му е на километража , па може да измисля нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и ние може да измислим обаче човека иска друг :) Мерси все пак. Ако някой колега има работещ да остави телефон за звънна направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако подскача стрелката при ниска скорост най-добре е да се подмени с нов , но предвид цената бих ти препоръчал микс между стария и новия модел (редуктор от новия модел останалото негоговото) ... ако не намериш нищо , ще видя дали не мога да ти събера един работещ .

 

П.П. Сети се сам защо всички скоростомери са ми на части smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.