Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Елипси в багажника на комби (Октавия 1)


koyumdzhiev

Recommended Posts

Здравейте!

Имам две стандартни елипси на Херц и искам да ги сложа в Шкодата. Проблемът е, че на старата кола беше кора, а сега е със щора, защото е комби. Моля, дайте ми някакви предложения, съвети и препоръки. Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, колега! Ето в този раздел има много писано по въпроса за озвучаването (и не само за О1) viewforum.php?f=31

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега продават се кутии за елипси които са точно за твоя вариант.Аз имам такива и звука е на ниво!Ако имаш интерес пиши ми ЛС да ти кажа от къде съм ги купил за да не изглежда като реклама!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега продават се кутии за елипси които са точно за твоя вариант.Аз имам такива и звука е на ниво!Ако имаш интерес пиши ми ЛС да ти кажа от къде съм ги купил за да не изглежда като реклама!

 

Колега, ако мога да те помоля да дадеш повече информация, че и на мен ми стана интересно smile092. Ако имаш възможност да пуснеш и някоя снимка, как точно изглеждат тези кутии при теб, ще съм ти много благодарен smile027

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се включа малко в темата и да Ви дам повод за размисъл. Айде лека от мен smile159

post-9178-138453482829_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се включа малко в темата и да Ви дам повод за размисъл. Айде лека от мен smile159

 

Добре си го сложил високоговорителя! :smt017

Но като се натъпче багажника с багаж - не се ли малко влошава звука?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен осветлението „страда„ от този капак.

Но явно няма как иначе, щом трябва да подскача задницата от баса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми със влошаването на звукът. Само ако има наелоново пликче да говоритя се чува кофти - бръжди наелона. А осветлението е много прилично - застъпено е около 8-10мм и не се усеща въобще. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен осветлението „страда„ от този капак.

Но явно няма как иначе, щом трябва да подскача задницата от баса :)

 

малко не по темата...

 

Като цяло това осветление е толкова изстрадало - аз не знам как изобщо някой вижда нещо в този багажник. Две мижави крушки - една камара ватове - нищо не светят. Сложих си 2 светодиодни ленти по 30-40 см от двете страни и не се виждат - светят много и имат малка консумация....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.