Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Следващата кола на Льоб.


Цецо75

Recommended Posts

380 коня само към предните колела? Бая нагорно ще им дойде! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооооого добра!!! :smt017

Ама пусто защо само на предните колела... smile175 Малко ще му е терсене в началото, докато свикне. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен на старта и на дъжд 4х4 хич не му и трябва! За справка - DTM-a и Audi Quattro-тата. Като цяло пистовите шампионати не изискват повече от две задвижващи колела. Но ми е странно защо от рали се насочва към пистов шампионат :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам защото няма кой знае каква конкуренция :) smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен на старта и на дъжд 4х4 хич не му и трябва! За справка - DTM-a и Audi Quattro-тата. Като цяло пистовите шампионати не изискват повече от две задвижващи колела. Но ми е странно защо от рали се насочва към пистов шампионат :-k

 

Отегчение - той си го каза - в ралито нямам предизвикателство, всички ме приемат като задължителния победител ( и как да е иначе след 10 поредни години на върха).

 

Умора - ралито е много изтощителен спорт, много по-изтощителен от пистовите надпревари. Той е вече на годинки. А от тази година имаше реалния вероятност адаша да му отнеме титлата. Оня е зверски добър, но има предимството да е по-млад. Т.е. по-силен физически и по-луд. Льоб предпочете да си тръгне непобеден и мисля, че това беше вярното решение.

 

Относно движещите колела, не съм в час с пистовите шампионати, но вероятно това си е част от регламента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

DTM е втория на скъп и наи развит технически автомобилен спорт след формула 1 ,така бях чел някъде , а това е WTCC . :)  и Лада участват със заводки отбор .

http://www.youtube.com/watch?v=4OXtkEqtECQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.