Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 2002 L&K RS Optic


Recommended Posts

Колеги продавам си колата...Повечето от вас я познават добре за останалите малко информация... Колата е Lauren&Klement модификация, 1.8T с чип, около 180к.с. Има чисто нов газов инжекцион на 3000км, сложен от мен зимата. Колата е в безупречно състояние, перфектен външин вид, перфектен салон, без забележка технически, всичко по нея работи и предстоящи ремонти няма. Платени застраховка, данък, винетка, 160 000км. 4 чисто нови летни гуми 225/45/17 купувани от мен миналото лято. Продава се БЕЗ аудио системата. Екстрите са: климатроник, пълен ел.пакет, подгрев на седалките, кожен салон с алкантара, шибидах, алуминиеви джанти, 4 airbags, хидравлика, ксенон и т.н. мързи ме да изброявам... Октавията е и с пълен РС пакет - брони, джанти, спойлер, гърне, предните дискове са спортни. Намира се в Русе. 0899516791 Красимир. Цената е 9000лв.

 

post-85-13845348105_thumb.gif

 

post-85-138453481155_thumb.gif

 

post-85-138453481162_thumb.jpg

 

post-85-138453481167_thumb.jpg

 

Засега обявата е само в форума.

post-85-138453481654_thumb.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Всъщност, може да се замисля за бартер за Октавия 2 RS с доплащане от моя страна.... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вече на 165000 км, с сменено масло Castrol 5w40,маслен, горивен, въздушен ф-р, спирачна течност, предни и задни накладки Textar.... спестени 300лв на следващия собственик... Колата вече е с оригинално озвучаване 8 говорителя и оригинален сиди плеър. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Някой колега ако има интерес да се решава че съм на път да я бартеросам въпреки че не ми се иска много... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.