Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция пуши синио ?!?!?


skoda_felicia_93

Recommended Posts

Колеги имам следния проблем .. преди 4 месеца ми направиха ремонт на ГНП-то . След този ремонт шкодата започна да пуши син пушек ( ясно ми е че явно гори маслото ) но от какво може да е ?? Освен това като тръгна да изкачвам беклемето по средата някъде колата губи мошност и качвам цялото беклеме на 1 или 2-ра предавка и след като го спусна чак тогава се оправя ! Благодаря много ! Много си обичам колата и искам да я оправя !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иди на друг майстор,щото май синия пушек е от не изгоряла нафта,за да губи така мощност.Иди на препоръчан този не е майстор нищо не е правено,ала бала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам, че белия пушек е от не изгоряла нафта. С друго не мога да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако гори масло пак ще си върви нормално колата, все пак си проверявай нивото му, най вероятно е от недобра центровка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко цилиндъра работи? По това което пишеш сякаш караш на 3 цилиндъра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

работи си на 4 цилиндъра ама всякаш нали ти казвам колега като качвам беклемето все едно на 1 .. обаче ще ида на майстор наистина да видя какво става .. само да не трябва ремонт по мотора защото не се издържа .. чакам и други мнения ! Благодаря ! s_flag s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да ти кажа, имал съм няколко дизела от по-старите за по малко време но принципно не обичам дизел.

Имах един Опел кадет 1.6Д, Купих го с разглобен мотор, сглобихме го, не запали, само преритваше а нафта на щуцерите идваше като разхлабя гайката. Свалихме дюзите, купих нови разпръсквачи защото тези бяха видимо доста окопани, един стар дизелджия ги смени и ги изпробва пред мен на стенд, започнаха да пръскат перфектно, сложихме ги и заработи обаче така пушеше, че направо не се виждаше колата. :roll:

 

Викам си нищо не става от това, обаче човека каза спокойно и завъртя аванса на помпата. Колата заспа, никакъв дим освен лек при рязко форсиране което си е нормално. Подкарах я и вървеше перфектно с лекота на всички предавки и по наклон и на равно, направо без газ и така докато не и намерих нов собственик след около месец. smile027

 

Та искам да ти кажа, че въпреки, че ти изглажда трагично, проблема ти е в помпата или в дюзите според мен, не в двигателя. Търси добър спец да я погледне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега това ми звучи доста успокоително . Ще я закарам на заплата да я погледнат :) Благодаря все пак ако някой друг има мнение нека напише ! s_flag s_flag s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.