Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам iPhone 4, бял, 32Gb, 400 лв.


Mishelle

Recommended Posts

Телефона е отличен на външен вид, хардуерно и батерия. Минимални следи от употреба. Купуван е нов от МТел. Винаги е ползван с предпазен заден капак и с фолио на екрана. Давам го пълен комплект с кутия, пин за вадене на СИМ карта, зарядно и слушалки. Никога не е правил проблеми, а батерията е в отлична кондиция. Екрана няма нашумялото преди време "жълто петно", т.е. не е от "дефектните" бройки. Не знам дали е заключен към оператор, винаги е работил на МТел. Който има желание може да си го джейлбрейкне, пробвал съм, ама не ме кефи да е хакнат и си го върнах във фабричния вид. Към телефона давам и предпазния заден капак на Elago (струва 30 лв. нов). Причина за продажба - iPhone 5.

 

Характеристики:

iPhone 4, памет: 32Gb, цвят: бял

 

Телефона може да се тества, след което му давам reset и новия собственик го получава със софтуер във фабричния вид.

 

Цена: 400 лв.

 

Намира се в София, но мога да изпратя и по Еконт (или друг куриер) за страната.

Контакт: ...

 

iPhoneWhite01.JPG

 

iPhoneWhite02.JPG

 

iPhoneWhite03.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бъдещия собственик на телефона не го иска, не е проблем да го приспадна от цената и за толкова да ти го дам. Но за сега предпочитам да го оставя в комплект с телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.