Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Някой с Фабиа 1, производсто 2006-7г, с оборудване Ambiente?


vganev

Recommended Posts

Ок, явно така написано изглежда несериозно..

Причината е, че миналата седмица вкарах колата в един сервиз и като си я взех нещо в жабката не беше наред. Почти съм сигурен, че са ми я подменили цялата.. с някаква стара, остъргана и мръсна. Но дори малкото легло, долу-вляво точно под крушката и копчето за вентилация, е някакъв друг вид.

Затова искам да видя снимка на оригинална жабка, за да им я изпляскам в челото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм сигурен, но за да се махне жабката не трябва ли цялото табло да се свали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1-цата жабката е на винатове и се сваля много лесно. Жабката трябва да е с цвета на таблото. Дори и да са я подменили с друга, пак едва ли ще можеш да докажеш нещо. Все пак и другата е оригинална. Мога утре да снимам моята '05 Елеганс, но едва ли ще ти е от полза. Гумата под лампата трябва да е същата поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в това легло нямаше гума. Беше си пластмаса и бе доста по-тясно. Сега има гума в него, а по-навътре в жабката се виждат жлебове за капак, който прихлупва дъното, които жлебове също не помня да съм виждал преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи снимки. Има ли някакъв проблем твоята в моемнта?

Принципно всички хладилни са еднакви- отделението под капака е за вещи, които трябва да не се охлаждат.

Жабката се сваля лесно- можеш да я свалиш и да видиш дали иам пресни следи от пръсти по прахоляка отзад.

Иначе лицевия панел много лесно се остъргва/цапа :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз такъв капак никога не съм имал като я взех от салона навремето.

Иначе като изключим, че е мръсна отвътре, с драскотини отвън и въпросното легло беше по-тясно и в него нямаше гума, друг проблем няма :)

Ще кача по-късно снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки.. Гуменото легло на снимката преди беше по-тясно и пластмасово. А жлебовете на другата снимка нямам спомен да съм ги виждал. Не вярвам фабрично да излиза така, при положение, че никога не съм имал похлупак в жабката.

post-2455-138453481682_thumb.jpg

post-2455-138453481699_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е същата, същата врътка за пускане на студен въздух с капак където при тебе е втората снимка на леглото за пантата. По-скоро някой да качи снимка на жабка на Фабия без климатик или жабка преди фейса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е същата, същата врътка за пускане на студен въздух с капак където при тебе е втората снимка на леглото за пантата. По-скоро някой да качи снимка на жабка на Фабия без климатик или жабка преди фейса.

Да и при мене е така, там където има колегата откъртена панта аз имам един похлупак който е гумиран, аз му сложих мокет на моя иначе е същото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.