Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Налично масло по гуменото уплътнение


jivko_stoyanov

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

Карам Octavia II 1,9 TDI. От известно време забелязах, че по гуменото уплътнение около капачката за масло има известно количество. Не знам доколко това е нормално и затова моля за съвет, ако някой е имал подобен проблем.

Благодаря предварително.

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде е възможно ако си доливал или са ти сменяли маслото скоро, да са оляли около гърловината. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също имам. Чистя си го на няколко месеца. Не разсипвам нищо. Гумата се сваля, също така и самото гърло излиза, на винт е. Сваляй капачката, гърлото и гумата и ги измий едно хубаво и след време пак. Не мога да кажа нормално или ненормално е, но освен че се образува там, друго не се е случвало, за щастие. Капачката си ми е перфектна, също и уплътнението. Явно така е по дизайн.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и при мен там леко се цапа..... Съвсем лекичко обаче - тъй че не се вживявам.

То пък ако няма нищо - колата ще е пълна скука! :mrgreen:

Както беше казал един колега - скучен германски автомобил! s_flag

Но предпочитам такъв - пред някой друг, който ще ме занимава непрекъснато със разни сериозни задачки-закачки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.