Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам части за Октавия 1.9 TDI


Recommended Posts

Продавам следните части за Октавия 1 1,9TDI 90коня 1999г.EGR клапа + Клапа за гасене, Предни амортисьори на 2 години и един заден,4 бр.прожини оригинални,разпръсквачи BOSH 184.5 um. оигиналните,буталце на помпата 10мм. BOSH,задни дискове с накладки в много добро състояние от 110 коня TDI. Цените са: Предните амортисьори 40лв. бройката,задния 20лв.Прожините 70 лв.4-те,разпръсквачите 70 лв. 4-те,буталцето 60 лв. дисковете с накладките комплект 70 лв.EGR клапа + Клапа за гасене 40лв.Имам и целия салон сив(предни седалки 100лв.задни седалки 80лв.кори за вратите 4-те по 20лв едната,уплатнения , доста пластмаси и др. всичко е здраво! за повечи инфо на тел: 0896889881 Светослав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Останала ли ти е клапата за гасене? Ако я имаш налична - направо свиркай, за да ти кажа къде да я пратиш :)

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Кората под двигателя (средната част най-голямата)  ? :eusa_think:

Редактирано от Dracstera
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравей, имаш ли пластмасите от арматурното табло, които направляват въздуха горе/долу-ляво/дясно? Интересуват ме лявата и дясната.

 

PS: ако знаеш - за да сложа дискови спирачки отзад трябва ли целия заден мост да сменя или само главини - да сложа такива за дискове? Благодаря предварително :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега корите за вратите още ли ги имаш?

Да колега имам ги всичките ако искаш обадисе на 0896889881 дасе разберем ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имаш ли пластмасите от арматурното табло, които направляват въздуха горе/долу-ляво/дясно? Интересуват ме лявата и дясната.

 

PS: ако знаеш - за да сложа дискови спирачки отзад трябва ли целия заден мост да сменя или само главини - да сложа такива за дискове? Благодаря предварително :-)

Не нямам ги ,но за да сложиш дискови спирачки отзад не е нужно да сменяш мостта,става много лесно ,успех :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега имам ги всичките ако искаш обадисе на 0896889881 дасе разберем ;-)

Колега в момента съм в провинцията.След празниците ако са ти на лице ще звънна да се разберем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много, колко търсиш за твоите задни дискове :)

Звънни ми на 0896889881

 

Колега в момента съм в провинцията.След празниците ако са ти на лице ще звънна да се разберем!

ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Цена (ако го имаш и решетките са здрави) за средните духалки на парното, на които е бутона за аварийките?

Редактирано от Confusion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега имаш ли средния стоп на багажника, че ми е счупена пръскалката на задното стъкло пък тя върви със стопа....:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега имаш ли средния стоп на багажника, че ми е счупена пръскалката на задното стъкло пък тя върви със стопа.... :)

Не нямам го колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена (ако го имаш и решетките са здрави) за средните духалки на парното, на които е бутона за аварийките?

Не нямам ги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.