Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Може ли да се смени касетофон на О2 със Swing с mp3


fidanchev

Recommended Posts

Някой знае ли дали може да се сменят копчетата за пускане на климатик с тези трите които са на един ред. Исках да си сменя касетофона със swing но мястото не става? прилагам снимки как ми е касетофона в момента и как исках да стане. Ама сигурно няма да стане. Ако не става продава се чисто нов swing.

в Момента при мен е така https://www.google.bg/search?q=radio+sw ... B751%3B592

искам да стане така: https://www.google.bg/search?q=radio+sw ... B640%3B480

Имам swinga - купих го от продавалник с уговорка ако не стане да го върна, ама не всеки е коректен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оу, не :)

 

Няма как да смениш климатик/троник контролера. Не се набутвай там, че е много пари цялата работа.

 

Друго нещо направи, намери такава рамка. Трябва ти само рамката, не знам за тая О2 дали се предлага swing, за да имаш такава рамка. Предполагам, че може да пасне от някое от другите радиа...

 

Ще потърся и ще ти пратя.

 

Поздрави

 

ПП: Рамката е подобна на първата, ако не се лъжа, т.е. на номер 9:

ScreenShot2012-02-26at15229PM.png

 

Ето и партидни номера на рамките, номер 9 е твоята, според мен, кой партиден номер става на swing-a обаче не знам... Предполагам, че Stream-a би трябвало да е същото като форма, ако не е - тогава верно ще го връщаш до продавалника :)

 

trim for heater switch:

1Z0 858 069

1Z0 858 069 9B9 - Satin Black

 

trim for heater switch for vehicles with navigation system:

1Z0 858 069 D

1Z0 858 069 D 9B9 - Satin Black

 

 

All these are listed as D >> 06.11.2011 which I assume means "PRIOR to 06.11.2011"

 

trim for heater switch:

1Z0 858 069 CT

1Z0 858 069 CT 2AU - finely turned aluminum

 

trim for heater switch for vehicles with navigation system:

1Z0 858 069 DA

1Z0 858 069 DA 2AU - finely turned aluminum

 

trim for heater switch:

1Z0 858 069 DB

1Z0 858 069 DB 2AU - finely turned aluminum

 

trim for heater switch for vehicles with navigation system:

1Z0 858 069 DC

1Z0 858 069 DC 2AU

 

All these are listed as D 07.11.2011 >> which I assume means "AFTER to 07.11.2011"

 

trim for heater switch:

1Z0 858 069 DR

1Z0 858 069 DR WD1 - Dark Silver

 

trim for heater switch for vehicles with navigation system:

1Z0 858 069 EJ

1Z0 858 069 EJ WD1 - Dark Silver

 

trim for heater switch:

1Z0 858 069 DM

1Z0 858 069 DM WD1 - Dark Silver

 

trim for heater switch for vehicles with navigation system:

1Z0 858 069 DN

1Z0 858 069 DN WDA - Dark Silver

 

trim for heater switch:

1Z0 858 069 EA

1Z0 858 069 EA VL8 - Cinamora wood

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много играчка е цялата работа. Знчи, първо, както е написал колегата, трябва нова рамка, освен нея, трябва да провериш какъв ти е модела на CAN Gateway модула, най-вероятно ще трябва да смениш и него защото иначе за около 24 часа без да караш колата акумулатора ти ще падне. Има и вариант за софтуерен ъпгреид на въпросният модул, но никъде не намерих кой и къде може да го направи. Ето тук има малко инфо

 

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Navigation_System_(RNS510)_Retrofitting

 

най-безболезненото подобрение на твойто радио би било с Stream mp3, за него ще ти трябва само нова рамка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите направо си вървим към продажба. Суинга има допълнение за някаква карта, което на снимките нямаше как да преценя че ще ми опира в копчетата за климатика. А мошенника му скапан от продавалник ми пише че е в чужбина и да се оправям. Няма да стане само със смяна на гривни, за това питах за смяна на копчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път чувам за Суниг с карта. Ако е само отвор, има една версия на суинг за Суперб и отдолу има процеп за индикацията за изключен еърбег. Защо не качиш една снимка да го видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.