Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с шкода октавия 1


alex__alex

Recommended Posts

Здравейте,от скоро съм собственик на Октавия 1.6 АЕЕ, 1999 година с компютър Магнет марели,обсужена е всичко,ремъци,ролки свещи,кабели и т.н.В последно време празният ход хич го няма работи около 10 секунди спокойно като я запаля и след това започват да варират оборотите и гасне.Това е и топла и студена и на бензин и на газ с газов инжекцион е.Ходих на доста майстори като всички я закачваха на Ваг,но не записва никаква грешка.Обучаваха дросела .но никакъв ефект дори понякога дроселовата клапа трепери и дори се чува как звънти.Един от майсторите ми каза,че е компютъра и ,че трябва да го сменя с бош от поло 1Ф двигател или от голф 3 двигател АЕА.Помогнете ми защото не знам вече какво да предприема.Като е включен климатика и я оставя в движение без да натискам газта започва да придърпва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно замяната на ЕКУ-то с такова от АЕА - АЕА-то е моноинжекцион,докато твоата е пълен такъв.Т.е. трябва да се провери дали ЕКУ-то на АЕА има възможност за управление на повече от 1 инжектор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно замяната на ЕКУ-то с такова от АЕА - АЕА-то е моноинжекцион,докато твоата е пълен такъв.Т.е. трябва да се провери дали ЕКУ-то на АЕА има възможност за управление на повече от 1 инжектор.

А какво ще кажете за поло класик 1Ф двигател.Някой от форума може ли да ми пише от какъв автомобил и какъв номер компютър бош ще стане за моята октавия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.