Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стрелките на скоростомера и оборотомера "играят"


jackrabbit

Recommended Posts

Колеги,наблюдавам следния странен проблем,който се вижда най-отчетливо когато ползвам темпомата на магистрала и се движа с постоянна скорост.При ~130-140 км/ч съм на около 3000 оборота и виждам как стрелката на оборотомера не стои стабилно ами играе с +/- ~50 оборота.Същото трептене/игране се случва и със стрелката на скоростомера,когато скоростта е по-висока,170-180 км/ч.В същото време двигателя работи нормално и няма колебания в оборотите и скоростта т.е. проблема за мен по-скоро е в уредите.Чудя се от какво може да е?!

Преди отново да ходя до ЕТ ми се ще да се подготвя теоретично,за да знам накъде да ги насоча :) Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт по темата...странно или не,след като заредих бензин,този път не от ОМВ,нещата се оправиха.

Имах съмнения,че бензина който съм налял не е наред,защото ми даде много висок разход,но не съм очаквал и такъв страничен ефект.ОМВ ме разочарова за пореден път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм с Лукойл дизел, бензин и газ :) ползвам и трите. За супърба - само Екто, които с обикновената карта за намаление излиза на доста добра цена. Но това с горивата в БГ е много гадна работа ](*,) успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина да се чуди човек къде да зарежда.ОМВ уж голяма верига,но май навсякъде ни правят на маймуни.От 1 години търкалям моята сипвал съм на всички по-големи бензиностанции по-добра от V-power diesel не съм уцелвал.Това са мои наблюдения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=GvH3LSxB9HM

 

Това е линк на едно клипче което гледах преди 1-2 години. Самият тест не ме впечатли толкова колкото коментара - първият. Човека е негативен, защото никога не беше виждал MaxxMotion с такъв тъмен цвят.... лично аз пробвах в Австрия след това и няма "свтло кафяв" MaxxMotion .... така че няма нужда от много обяснения коя марка какво е и какво предлага в БГ, а личният опит е най-важен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горивата ни не струват, каквото и да си говорим. Само минаваш границата зареждаш и вече караш друга кола.

Поне това е моят опит с дизела извън България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.