Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на Шкода Октавиа 4х4 ТДИ


peterco

Recommended Posts

"Цецо75" Да!Жена съм,просто се интересувам много,защото и аз имам такъв автомобил smile027 .Никой не ми пише от никнейма. Е нищо няма да ви стане да поохкате малко :mrgreen:по полезно е за вас да се пооцапате малко,нищо неви коства,поне това е мое мнение,а за ключа нищо не ти пречи да равалиш една лула и да си го имаш :) smile027 s_flag .Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама не бе, аз даже се кефя. И без това мъжете дето изпитват удоволствие да човъркат колите си станахме малко, може пък да се засрамим, когато жените вземат и това ни "задължение" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Цецо75" Да!Жена съм,просто се интересувам много,защото и аз имам такъв автомобил

 

Жена?!? smile126 Заралийка smile126

мило и драго даваме за да те видим smile152 Не се подиграваме ВЛЮБЕНИ СМЕ smile152

Тц миналата седмица минах покрай стара загора.Ако те познавах поне едно цвете бих донесъл ей така от радост че те имаме в нашите редици smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааааа... то в стара загора ревниви няма...

ама ако е от рядката комбинация от разбираща от коли и умееща да прави китайско ще падне борба за нея...нищо ако е омъжена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Да поровим малко в архивите. Интересува ме Шкода Октавия 1 е с 4х4 задвижване тип Халдекс, нали така?

Ако има и Халекс и Торсен задвижване как се разпознават на външен вид?

Да доуточня само тези 90 и 110 коня ме интересуват.

Редактирано от velinsl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора , това не е ли същата система Syncro  като на VW? :rolleyes:

 

Тази статия и продължението мисля, че ще ти отговорят на въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази статия и продължението мисля, че ще ти отговорят на въпроса.

Благодаря ти колега, ...но този човечец дето е писал статията, има доста бегла представа за нещата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://en.wikipedia.org/wiki/Haldex_Traction

 

Това е системата при Шкода. Тук е събрана само най-основната информация(май). Поздрави. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.