Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Компресор за климатик Октавия 2006 г.


Beefea7er

Recommended Posts

Здравейте отново :)) Извинявам се за латиницата просто така пиша по- бързо.. както и да е ;)

Искам да попитам откъде мога да си закупя компресор за климатик на Шкода Октавия 2006 г. на някаква нормална цена... защото в ЕераТек ми казаха 1800 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши от кой град си?Възможно е да може да се ремонтира компресора.В ЕТ не се занимават с това и объчат да бръснат яко smile150.Скоро на един колега с О2 FL 2009,на който му бяха казали огромна сума в ЕТ си беше оправил компресора за около 200 лв в сервиз за автоклиматици в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши от кой град си?Възможно е да може да се ремонтира компресора.В ЕТ не се занимават с това и объчат да бръснат яко smile150.Скоро на един колега с О2 FL 2009,на който му бяха казали огромна сума в ЕТ си беше оправил компресора за около 200 лв в сервиз за автоклиматици в София.

Toва е въпросната тема, ако си от София:

viewtopic.php?f=46&t=31264&start=15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В автоморгите са по 80-100 лв с гаранция за пробване.

 

Какво ти е направил, та го насади така? :)

 

Освен ако не си сигурен, че колата в моргата е на 10000 км, не купувай втора ръка. Даже и да тръгне, не е ясно колко ще работи. Да не говорим, че при масовия дефект, компресора спира постепенно, т.е. доста време ту работи, ту не, та няма и как да разбереш читав ли е.

 

Нови - в АутоПлюс с отстъпки излизаха към 700-800 кинта полските. От Англия/Германия има и по - тънко, но губиш гаранцията.

 

Първо виж темата на колегата по-горе, може да е поправим! В ЕТ - с тоя проблем, работа нямаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново :)) Извинявам се за латиницата просто така пиша по- бързо.. както и да е ;)

Искам да попитам откъде мога да си закупя компресор за климатик на Шкода Октавия 2006 г. на някаква нормална цена... защото в ЕераТек ми казаха 1800 лв.

Имаш ЛС .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново :)) Извинявам се за латиницата просто така пиша по- бързо.. както и да е ;)

Искам да попитам откъде мога да си закупя компресор за климатик на Шкода Октавия 2006 г. на някаква нормална цена... защото в ЕераТек ми казаха 1800 лв.

Имаш ЛС .

 

Ми кажи колко, де Радославеее ! :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново :)) Извинявам се за латиницата просто така пиша по- бързо.. както и да е ;)

Искам да попитам откъде мога да си закупя компресор за климатик на Шкода Октавия 2006 г. на някаква нормална цена... защото в ЕераТек ми казаха 1800 лв.

 

 

Ми кажи колко, де Радославеее ! :smt034

Ти не знаеш , ли от къде може да се закупи на нормална цена , както пита колегата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.