Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стелка за О2


fidanchev

Recommended Posts

Здравейте търся задна стелка ( лява - зад шофьорската врата) Може да се комбинираме с някой който търси друга, защото май ги продават само комплект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся задна стелка ( лява - зад шофьорската врата) Може да се комбинираме с някой който търси друга, защото май ги продават само комплект

 

Мокет, гума?

Черна, сива, друга?

 

А относно 40-те лева...Да, толкова е само едната задна. Или поне беше миналата есен. Това имам като цени, дадени от Еуратек:

 

"К-кт гумени постелки - 61,72 лв.

К-кт мокетени постелки - 60,28 лв.

Относно поръчката на само предни или само задни постелки , тя възможна като цената за предна постелка е 58,60 лв за брой , и съответно задна на 39,31 лв за брой"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам аз не съм проверявал но един колега каза че миналата седмица беше ходил и 4-те били 40 лв. Ако ме лъже значи и аз ви лъжа !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.