Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Уплътнения за предно/задно стъкло за Гарде


peshope

Recommended Posts

Здравейте на всички!

Понеже зимата се вкарах в един филм с участието на една Шкода,

та зациклих реставрацията преди боядисването, но за целта ми трябват нови уплътнения за

предното и задното стъкло. Обадих се в Казанлък но нещо не ми обърнаха много внимание.

Та, ако някой случайно знае от къде може да се купят, или от какво може да се приспособят

нека да каже. Предполагам че от Рапид са същите. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни се към Миро( Хашек му е ника във форума) ,ще ти каже подробно къде , ама от Чехия и/или Словакия поне.От Рапид стват

дюс 1:1.В Шумен се продава такъв , но орезилен със задно стъкло от Москвич Алеко , орязани задни колнки , ужассс. smile048

 

Не прави компромис , гони оригинала , търпение и успех с реставрацията! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата я купих от Митко от СФ. Предполагам, че повечето я знаят, намирам се в Шумен ,във Варна съм често по работа , а ако трябва ще дойда специално ако някой може да помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, Пешо. Чу ли се с Миро от Варна.

Вариант за който се сещам е магазина в казанлък, като от там може с поръчка от Чехия, ако има налични.

По другите магазини питал ли си. Примерно на Симеоновско шосе предполагам също могат да поръчат?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не , затрих му телефона, ако не е проблем да ми го пратиш пак.

В Казанлък се обаждах - не могат да намерят. Затова реших да попитам тук.

Понеже брат ми е в Англия ще пробвам и някой тамошен клуб.

Просто половината от ръждата на тази кола /задната половина/ е заради уплътнението.

Не че предното е по- добре..

Ако ми пратиш и тел на някой друг магазин, ще пробвам и там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш уплътнение за продаване , пусни ми тел да се разберем.

Естествено ако е в добро състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Извинявам се, че ползвам темата - но и аз търся всички НОВИ уплътнения за Гарде - на стъклата, вратите и капаците... Помагайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година търсих за 120 за предно и задно стъкло. Нямаше никъде. Лошото е че и в Чехия са на изчерпване. Така че ако намериш някъде, не го мисли много. Комплекта за 120 беше към 70 лева, за Гарде би трябвало да е пак около тази сума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Евентуално тук ако имат http://skoda-oldtimer.at/fileadmin/pdf/tesnenia-cennik-novy.pdf

И аз бих се включил в поръчката /а предполагам и други колеги със задномоторки/ да си разделим куриерските разходи поне за едно предно уплътнение, че моето яко тече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже аз съм доста зле с времето, ако се организирате за някакви поръчки, бройте ме и мен - само някой да ми пише на ЛС, че те ми идват на мейла, пък тук доря нямам време да влизам често... МЕРСИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен, ако ще се поръчва. На колегата който купи Зденка също му трябват, та бройте и едни за стотачка.

Редактирано от skodko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.