Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 2 - леко притрисане!?!


dodev

Recommended Posts

Здравейте колеги! колата е октавия 2 1,9ТДИ. Проблема е следния. При движение със скорост 0т около70 до около 130км/ч, имам лека вибрация, която според мен е отпред отдясно. Усеща се леко във волана и купето. Ходих на гумаджия и на реглаж, но всичко си е наред, проблема е някъде другаде. Моля, ако може някой да ме посъветва нещо, ще съм много благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си в гумаджията? Защото и аз имах преди време подобен проблем, но се оказаха виновни гумите. С добър реглаж проблема изчезна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога се появи проблема и размени двете предни гуми да видиш дали вибрацията ще се измести вляво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт. Днес ходих до варна. Притрисането се появява от 60 до 80км/ч и после от 120 до 155км/ч. размених и гумите но притрисането си остава. Малко ме съмнява едната гума да не е крива, ама ще проверя повторно и това. Загатката продължава. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт. Днес ходих до варна. Притрисането се появява от 60 до 80км/ч и после от 120 до 155км/ч. размених и гумите но притрисането си остава. Малко ме съмнява едната гума да не е крива, ама ще проверя повторно и това. Загатката продължава. ](*,)

 

Тогава, за да продължиш със загадката - смени гумите, предни със задни.

И ако притрисането изчезне - ясно, някоя от джантите прави проблем.

А ако остане - продължаваш да търсиш.

И вече остава и карето да погледнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.