Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Комплекс Чифлика с. Бели Осъм- 6,7 и 8 септември ?


lubomirov1985

Recommended Posts

Морковчето....снощи си взе картите и ги сложи под възглавницата....Явно е дало резултат...Днес от 1-0 и почти взета 2ра игра...ни убиха от бой. 2-5.... Довечера с Ники ще им се молим за реванш. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    31

  • lubomirov1985

    22

  • Morkova

    19

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

Искрен пак много приказва снощи и днес му клюмна пипера 5:2, направо им отворихме куфарите с Миро! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

довечера ти пиша отличен 6 и те пращам да спиш с Мони

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя впечатления:

Пътуването - и на отиване и на връщане разправии с нагли и малоумни шофьори и обяснения с органите на реда.

Като пристигнахме - всичко точно. Хапка, пийка и малко карти. С Исята добре започнахме, но за съжаление зле приключихме - 5:2 за Моркова и Миро. Аз лично прецака 3-4 раздавания, ама какво да се прави. Голям смях, голям майтап. Малко в ресторанта обслужването втората вечер куцаше и с двата крака, но беше вкусно. Само не разбрах Пламен какво вечеря - поръча си каренца, а му сервираха малко месце с доста лимони :), но както каза самият той - грижат се за талията му.

Един поздрав за Моркова:

http://www.youtube.com/watch?v=c6Ve_oD90cI

 

Южен град и танци луди,

огън в душата ми МОРКОВА събуди,

мамещи погледи жадно се впиваха в мен.

Южен бряг и дълги нощи,

дансинг лунен - сънувам го още,

МОРКОВА разпалваше ритъма на любовта.

 

Тя се казваше Мария,

беше красавица тази Мария,

помня очите й, помня очите й-

парещи звезди. Мария.

Имах аз една Мария,

беше красавица тази Мария,

помня косите й, помня косите й-

с дъх на южен плод.

 

Южен град и танци луди,

огън в душата ми МОРКОВА събуди,

МОРКОВА разпалваше ритъма на любовта.

 

Тя се казваше Мария,

беше красавица тази Мария,

помня очите й, помня очите й-

парещи звезди.Мария.

Имах аз една Мария,

беше красавица тази Мария,

помня косите й, помня косите й-

с дъх на южен плод.

 

И ако случайно срещна

южно момиче със кръв гореща,

зная че името, неумолимото

пак ще звънне в мен.

Мария.

Тя е моята магия,

моята болка е тя, Мария,

виждам очите й, виждам косите й-

тя е в моя сън,

във моя сън, във моя сън Мария.

 

Снимки от Исята, Станчо и Пепи.

 

До нови срещи на Вонеща вода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каренцата бяха уникални. По-скоро ми сервираха резени лимони с каренца между тях. Това не ми попречи да ги изям обаче. :mrgreen: Не знам за другите, но ние с жената направихме пълен релакс. Топене в басейна, биричка, ментичка и пак същото в обратен ред. Имам само две снимки и ги пускам без цензура.

 

 

Докато накои играеха карти:

post-2096-138453489491_thumb.jpg

 

Други си топяха т.........е в басейна с минералната водичка.

post-2096-138453489581_thumb.jpg

 

Айде Вонеща вода да идва . И да сме много повече. Не ,че Исята и Моркова ни оставиха да скучаем , но колкото повече - толкова по-добре.

 

п п Ися, прекрасен татко си. А Монито е сладурана и половина. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасни 3 дни, изкарани в прекрасна компания. Исята и бирения малко прекалиха, ама Искрен ще го шибам вторник вечер с паламарката само да ми се яви в Търново. Единственото лошо беше, че нямаше къде да си допиваме след 00:00 часа ...

Да идва Вонеща вода да изпеем заедно песента ... Тя се казваше Мария ....

айде Любомиров ти си нататък, че я знаеш

 

П.С. Искреньеее виж на Пламен на снимките пак ти се виждат картите, крий ги малко вееее smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегите! Прекрасни 3 дни в приятна компания, изпълнени с много смях и майтапи.

 

Морковчето му стана ясно, че не е до победите и до картите.... И двете вечери беше на стабилен подбив и базици, чак и почти се разплака, че му бръкнахме в раната- МАРИЯ!

Беше много ербап, какво правил, как и тн. как се контузил....... и най-накрая като му казах: Дай да и се обадим да потвърди..... първо каза: Айде, после даде задна!

Бирата, много ловко му взе телефона и аз и се обадих на Мимето.

 

Понеже Морковчето беше много ербап на масата, мислех да я питам: Абе, верно ли, че много ххх, Морковака....

Но се отказах (тийн простотии), че просто си поговорих с нея любезно на високоговорител, даже и среща (почти, че беше 4 нощни, след тях обеша) си чукнахме (аз говоря все едно съм Моркова от телефона).

Нашето момче като се засегна, като се намуси, почти се разплака ( а по-късно и буквално, след водородната бомба на Станчо в стаята му докато спеше) и изтича навън да и звъни, а Пламен, Миро и Ники му викаха- НЕ, ще развалиш работата. smile168

 

Картите: Там е ясно, пребиха ни! Имаше няколко странични фактора в нашия отбор (които да не служат за оправдание).

- жени

- Моркова има много лош навик да гледа картите и така да вдига на 10 карти и да играе на 16. 5 пъти му казах, прави ми се на ощипана мома. Върти се, гледа и се оправдава, че гледал приятелките на басейна.

Игрите са 1:1 (Вонеща Вода и Чифлика, като на чифлика ние с Ники по-голяма загуба инкасирахме), на Вонеща Вода ще продължим.....пък ще видим, Морковчето тогава като не може да гледа картите и да вдига и казва за 2ма.....може пак старата песен да запее!

 

Събота вечер, след като ни помолиха да се изнизваме, че затваряли ресторанта.....седнахме на рецепцията и си лафихме до 02:00 когато Морковчето легна.

Когато ние си лягахме в 02:40 , минахме през стаята му. Спеше като мумия и реших да му направя снимка. Когато обаче влязохме в стаята....Станчо такава "БОМБА" пусна...... паднахме всички. Моркова се събуди и направи такава физиономия разплакана......не можах да стана от смях!

 

Чакам с нетърпение Вонеща Вода!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрен като се напие незнае к'во прави... факт :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Морковче,когато нямаш какво да кажеш.....поне измисли нещо оригинално,след като не можеш да измислиш нещо достоверно. А не да интриганстваш като жена .... smile168

 

П.С. На Мимето още 2нощни и остават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Морков, наистина по-добре помоли Юли да ти заличи акаунта, няколко пъти обеща да направиш това добро дело за всички нас! ;) smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно място. Сега малко съжалявам, че дойдохме само за 1 вечер.

Качвам и 2 снимки от тайната вечеря на 'boss'-a :smt032

 

post-436-138453489706_thumb.jpg

 

post-436-138453489718_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.