Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам общо 5л. синтетично масло Yacco 5W40


Recommended Posts

Маслото е Yacco, синтетично, 5W40. Марката не е от най-популярните у нас. Може би защото ценово идва малко по-скъпо, съпоставено с "масовите" масла. На който му се занимава, да потърси коментари в Google. Маслото се препоръчва от много сервизи, рацери и т.н. Френско е и се произвежда във Франция. Скочих на 5W40 по погрешка, оказа се, че ми трябва 10W40 и затова го продавам. Тубите са чисто нови. Имам 1 брой от 1 л. и 2 броя от 2 л., общо 5 литра. Не ги продавам отделно, освен ако двама-трима не решат да си ги разделят. Цената в магазина е около 110 лева. Продавам трите туби за общо 60 лева.

 

Линк със спецификацията му (намерете VX1000 5W40), сменен е етикета, затова моя е друг цвят:

 

Ето и примерни коментари на колегите от VW клуба (е, има и "чувал съм", ама това лесно се отсява):

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.ph ... ilit=yacco

 

Маслото се намира в София. За страната изпращам с Еконт или куриер по избор.

За контакт: в темата, на лични или на 0886 260 820, Юли.

 

Yacco01.jpg

 

Yacco02.jpg

 

Yacco03.jpg

 

Yacco04.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ми го запазиш! Ако не е проблем да го взема края на август де... Че тогава ще се видим чак!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.