Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скара/Бира на поляна, София, 14.07.2013г., версия 2013-1


ID A

Recommended Posts

На снощната среща решихме, че е време да се съберем на полянка-седянка, на цвърчащи скари и занимания на сянка и под слънцето - кой каквото си хареса. Традиционното ни място е - Бонсови поляни, деня е неделя, датата е 14.07.13. Ако идеята ви се струва добра - заповядайте, носете си каквото обичате да ядете прясно или жарено и се заредете с любимите си напитки. Изисквания за начален час на срещата - няма, други изисквания - също няма, просто елате, да се видим, да запалим скарите, да опънем масите, да става лаф, да се трошат бири и да си изкараме хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Остава само времето да е с нас, което ще се разбере като наближи датата. Не е лошо някой да се наеме да води неориентираните(като мен  :rolleyes: ), или поне да се пуснат gps координати на точното място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Остава само времето да е с нас, което ще се разбере като наближи датата. Не е лошо някой да се наеме да води неориентираните(като мен smile049 ), или поне да се пуснат gps координати на точното място. smile027

Copy - paste, ама без координатите, че с тях без тях все ще се загубя :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на регулярната вечерна среща за по кафенце на ОМВ решихме да отложим скарата за 14.07. поради прогнозата за лошо време тази неделя. Остава да се надяваме да уцелим време другата седмица. Много моля някой модератор да промени заглавието и поста на Ивчо. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Сборен пункт за всички неориентирани къде точно ще ни е скарата :mrgreen: - 9:30 на НИМ  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поемам към Варна в събота \:D/ , там ще правим скарата!

 

Аз ще ям и ще пия вместо теб тогава :smt030

 

 

 

п.п. И да не ми се връщаш по-малко от 130 кс :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поемам към Варна в събота \:D/ , там ще правим скарата!

 

Аз ще ям и ще пия вместо теб тогава :smt030

Ако не ти е проблем, айде да ме вземеш и мен да съм ти куфар. Че ще съм без кола в неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сборен пункт за всички неориентирани къде точно ще ни е скарата :mrgreen: - 9:30 на НИМ smile027

 

Аз съм ориентиран, но ще съм на НИМ в 9:30

 

 

Ако не ти е проблем, айде да ме вземеш и мен да съм ти куфар. Че ще съм без кола в неделя.

 

Кажи от къде да те взема и ми дай тел. на лични. Аз ще съм до обед с вас, после имам задачки :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, с Явката се разбрахме аз да го подбера от тях, тъй че no worries. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиите една бира и за мен ... аз пак имам извинителна бележка (тоз път е червена) smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.