Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Comfort modul за fabia 1.9TDI 2001г.


Станислав Камбуров

Recommended Posts

Здравейте имам fabia 1.9 TDi 2001 година.Наложи ми се да сменя изгорял бушон и всичко започна...Оказа се,че бушона е некачествен(предполагам) и се получи частично стапяне на бушониерата.След смяната и на таблото останаха да светят индикатори за ABS и ASR.Задната чистачка работи постоянно,а предните когато си искат,в купето няма осветление.Според технически лица "комфорт модула" е изгорял.В "Еура тек" цената за нов е около 700 лв.а на старо до момента така и не мога да меря същият.Оказа се,че трябва да има пълно съответствие с модела и екстрите.Пробвах такива от Поло,Фабия(които са почти единтични) но без резултат.Точният номер на моят е:6Q1937049 5WK48212A.Ако някой има такъв съм готов да го купя.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След смяната и на таблото останаха да светят индикатори за ABS и ASR.

За тази индикация си провери/смени/зачисти бушоните, които са в гнездото отгоре върху акумулатора.

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.