Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Марс - текст или не


Recommended Posts

Здравейте, пуснаха 360 градуса снимка на марс от куриосити http://mars.nasa.gov/multimedia/interac ... &view=pano

и вчера си пия кафето и разглеждам - на един камък ми се видяха символи. Та още мисля или тотално съм изтрещял от жега и работа или май "не сме сами"..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда като B и задраскана нула/О... Та, не знам - може би има нещо, а може да е просто прах... знам ли :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, пуснаха 360 градуса снимка на марс от куриосити http://mars.nasa.gov/multimedia/interac ... &view=pano

и вчера си пия кафето и разглеждам - на един камък ми се видяха символи. Та още мисля или тотално съм изтрещял от жега и работа или май "не сме сами"..

Извънземни няма!

Виждал съм,но няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм виждал "позеленели" човечета от червената планета :mrgreen: ... то у нас какво ли не можеш да видиш? Пък Карбовски нека отговаря кой е драскал "ОФ" в/у марсианските камъни :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе аз след 3-4 ракии даже са ме отвличали извънземни ама това е друга тема smile159

Важното е че технолигията е напреднала и достъпна, и ние може да си подхранваме въображнието. А иначе май не съм изтрищял с тия знаци и други ги виждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна виждат разни неща на Марс......

Ама дали са истински - не е ясно.

Наскоро нали видяха гръбнака на някакъв динозавър уж.

А преди години съм гледал едно предаване в Нешънъл - за лицето и за пирамидите на Марс..... И беше много интересно.

Но е възможно просто ерозията да е обработила така планините, та да се получат такива форми. Тоест, причините за тия странни форми - да са природни.

Абе, Божа работа. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А преди няколко седмици гледах русалки на Земята... Може да е подигравка, а може и някоя риба да еволюира... Та... Още тук не знаем какво става, а са тръгнали на Марс...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, така е - първо идете да видите скелета на вампира в Созопол, пък после се стягайте за Марс... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Върху друг камък пък видях четири букви които приличат на латински, което си е чиста случайност, само не можах да го снимам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.