Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода Събор 2013- Мнения и коментари


Recommended Posts

Юли, смятам, че довечера ще може да се организираме. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    12

  • maxrpm

    8

  • lubomirov1985

    6

  • masterOne

    6

Най-много писали в темата

Момчета, кое е това ОМВ в Младост? .... и към колко часа ще се събирате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, чудно сте си изкарали!!! Знаех си, че ще е яко, когато е хубаво времето. Жалко, че не смогнах да се класирам...

Само не мога да разбера...не порастнахме ли вече?!?!?!

Кой за кой викал на пистата! Палаткаджий-манастираджий-хотелиери! София-Бургас-Пловдив-Варна-Чепръчане...

И най-невероятното, поне за мен - не'кви мишки, които не си плащат стаите и пият на аванта /миналата година/, не си плащат входната такса, все недоволни от нещо и т.н. И накрая, какво се получава - останалите плащат масрафа! А пък Юли е прекалено широко скроен и ги оставя в сянката на анонимноста. Толкова ли сме многобройни, че постоянно се делим по разни критери?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наложи се Пепи (PRR) да разговаря с него, за да не стане сакътлък... Грозна работа.

 

Било му е като дежа ву. :lol: И на мен крещя за едни ръчни преди време на Ним. Поне преценката му е ок, виновен си бях :oops: Ама пустите предномоторки са много гадни за въртене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си аз дойдох на събора по две причини .

Бях поел ангажимент да пазя страх на Динка да не се случи нещо на нейната Маргарит(к)а , а Иво успя да ни спретне сериозно изпитание - 200 и кусур километра на екс , щот явно не разбра , че няма да спираме да търсим манджа на Косйо , а не че въобще нещем да спираме ... както и да е стигнахме безавариино (явно Маргарита се плаши от червени Формани на задната маска :mrgreen: )

Втората е ясна - да видя физиономията на един каталясал пребит толбухински рацер ... уви каталясалия се оказа сериозно подготвен ... smile126 Бат Сами , ГОЛЕМ СИ smile126 ... на въпроса "тренира ли сценарии да си втори" естествено Искренчо недвусмислено заяви , че такъв никога не е писан .

Исках да накарам баба да се почуства за малко млада и пъргава , ама пак каталясалия ме запукити на финалната линия , а после когато мина официалната част от стартовете пак същия ме запуши и така и не стигнах до състезания ... нищо ще има и други възможности.

Изкарах почти 24 часа на крак , но въобще не бях уморен от многото положителни емоции ... всичко останало са дребни подробности .

Айде да идва 2014 по-скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй, че и лафовете ми използваш! smile027

 

Тъкмо днес коментирах с Юли, че правя евала на софийската агитка, които с изключение на един колега се държите много коректно и без злоба!

 

Ако не те познавах, щях да помисля, че си депутат в парламента! Лъжеш точно като тях!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Готин си ща цуна , а за лафовете кажи к'ва ти е тарифата , плащам в бира ... виде се , че на пистата мое си първи , ма в бирата си слаба ракия smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Готин си ща цуна , а за лафовете кажи к'ва ти е тарифата , плащам в бира ... виде се , че на пистата мое си първи , ма в бирата си слаба ракия smile091

 

Да не забравиш само...обещанията! Бирата я замени с нещо ирландско! Ей там...може да се сборим! :smt030

 

Първи е, щото ме нямаше мене. 120ката щеше да пуши като дизеляк, да гори 50 и пак щях 'го сцепя =P

 

Макс: Нищо, догодина ще дойдеш да ни накажеш! Пистата има мегдан.....да вдигнеш 85-90 и да ни сцепиш!!!

 

:smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс: Нищо, догодина ще дойдеш да ни накажеш! Пистата има мегдан.....да вдигнеш 85-90 и да ни сцепиш!!!

 

:smt032

 

Oт твойте уста в божийте уши!

 

Meне мерака ми е друг. Искам да дам 120ката на Васко- burziqvlak и да се кефя на макс, под звуците на kultur shock да видя мога ли да крещя от страх в совствената си кола или само в фабията. Щото аз при анастас и при мечката съм крещял, ама усещането е различно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои са силни на думи, а други за пореден път доказват, че са сплотени, съпричастни, пука им за клуба и за човека,, който всяка година се занимава с резервациите за събора. Вчера по инициатива на Иво и Гогата се събрахме на регулярна среща на ОМВ за по вечерно кафе, сайдър, монстър и т.н. и всеки даде своя принос за възстановяване на сумата на Марто от миналата година, за което писах по-горе. И за да не остане този жест анонимен, искам да напиша хората, които помогнаха. Това е най-малкото, което заслужават:

 

Пепи (pepino), Васко (vasilisa), Марто (mrt), Чавдар (Logrus), skodko (бургазлия, ама временно софиянец), Мони (Black Spot), Гената (The Best Forman), Гогата (gogata), Иво (IDA), Маджо (Master One), Пепи (PRR), Пепи (Pechatara) и моя милост. 12 лева на човек не събориха никого, а общата сума от 150 лева вече е в банковата сметка на Марто (skodaman).

 

От страната единствените четирима души, които изявиха желание да помогнат, са Исята (Ковчега на мъртвеца, опа BlackPearl), Пламен (PVV), Ванката от Еуратек и Ивака (Ivaka). Вчера на сбирката преценихме, че желанието им е достатъчно и им прави чест, но няма смисъл да плащат банкови такси, да се разхождат до банка и т.н. Следва да се приеме, че са се включили наравно с нас. Същото важи и за колегите от София Станьо (Beer Champion), Цецо (Цецо75), Ники (lubomirov1985) и Митко (Krankenstein).

 

Благодаря на всички, "изтипосани" по-горе. Направихте един ГОЛЯМ жест, защото сте ГОЛЕМИ!

smile126

 

P.S.: Парите на Иво (IDA) и Гената (The Best Forman), дадени за миналия събор са възстановени. Остава Доктора да се върне от море и да си прибере своите. Благодаря и на тримата за търпението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,благодаря ви за проявения жест,трогателно е да се съберат толкова много хора и да проявят човещина,съпричастност и солидарност! Излишно е да ви казвам че се гордея да съм част от Шкода обществото и се надявам занапред да имаме много незабравими срещи и събори заедно! Поздрави на всички и smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс: Нищо, догодина ще дойдеш да ни накажеш! Пистата има мегдан.....да вдигнеш 85-90 и да ни сцепиш!!!

 

:smt032

 

Oт твойте уста в божийте уши!

 

Meне мерака ми е друг. Искам да дам 120ката на Васко- burziqvlak и да се кефя на макс, под звуците на kultur shock да видя мога ли да крещя от страх в совствената си кола или само в фабията. Щото аз при анастас и при мечката съм крещял, ама усещането е различно.

 

Макс, някоя среща може да се разходим по искърското дефиле да видим как крещиш :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не знам кога ще я изкарам, нямам акумулатор, от вчера и ГО, може през септември да се повозим, навит съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не знам кога ще я изкарам, нямам акумулатор, от вчера и ГО, може през септември да се повозим, навит съм.

 

не с твойта бе :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не знам кога ще я изкарам, нямам акумулатор, от вчера и ГО, може през септември да се повозим, навит съм.

 

не с твойта бе :lol:

Маджо ще те вози с Фабията smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се пише пичагата със синята 100с от Русе с ръждясалата врата? Рядко се среща човек който да е на години и да кара колата си както аз бих я карал. Много искам да се запознаем в форума, ако влиза. Да се возя при него беше pure joy!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

С малко закъснение пускам репортажа за събора, публикуван в последния брой на Автокласика, за което се извинявам, но ми е много наситена програмата за този месец и просто не усещам как лети времето... Естествено отделено е основно внимание на класическите шкоди, така че моля да не се чувстват засегнати останалите колеги, но нямаше как просто да не споменем титнаничния двубой между Маджо и Исята :D

http://store1.data.bg/krankenstein/12str.pdf

 

п.п. Да поясня и защо материалът излиза чак в августовския брой - ами просто юлския беше приключен и даден за печат още преди датата на събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.