Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода Събор 2013- Мнения и коментари


Recommended Posts

В интерес на истината, аз и само аз съм си виновен, че предобрих разходите и не остана нищо за събора.

За съжаление, беше доста кратък. Петък бях на работа, а в Неделя, наложително беше да се прибера, да се изкъпя, да подремна.

Като изключим това, че някакви външни, тъпи пишлеменца, в Събота се опитваха да ме вържат с свински опашки и тоалетна хартия, всичко беше много приятно и зареждащо с положителна енергия.

 

Евала на мони и баща му, адаша! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    12

  • maxrpm

    8

  • lubomirov1985

    6

  • bega4kata

    6

Най-много писали в темата

Събора беше супер. Варна пак се показа на ниво :)

Само от ЕТ да вземат да направят нещо, много , ама много слабо то тяхна страна. Ако не знаят какво да правят да отидат на някоя друга марка на събор да видят какво и как. Официален представител, да бе да.

За мен това беше първият събор на шкода и съм разочарован от ЕТ и много радостен, че хората от форума успяват да се справят сами толква добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че успях да посетя събора за 5-та поредна година, макар и само за една вечер. Прекарах си весело както винаги. За моя голяма изненада си прекарах най-добре на пистата и не заради меренето на геги между Искрен и Маджестика ами просто защото за съжаление пистата беше единственото място, където се събрахме всички заедно. И ако си бях останал на поляната, както си го мислех, защото беше страшна жега а и не съм особено голям почитател на драгове и тн. По-голям почитател съм на оптичния тунинг.

 

Вечерта на поляната беше супер, видяхме се с колегите посмяхме се от сърце. Пийнахме добре. Всичко, беше прекрасно. Съжалявам, само, че не успяхме да се видим с групичката от Хитър Петър, само Искерен остана за малко. Другите явно са си тръгнали след награждаването, аз ние тази част я проспахме.

 

Здраве да е, на следващия събор да се надяваме, че ще се засечем и с останалите за по-дълго!

 

Относно организацията, няма какво да кажа, лесно е да се коментира а в същото време да не се прави нищо. Трябва да сме благодарни на Юли, че въпреки всичко се постара да направи събор и да се случат нещата по възможно най-добрия начин.

 

Да, имаше доста по-малка посещаемост от други години, но няма как, няма нови колеги, които да идват и да попълват липсите. Също така е и лято, много хора са били на море или извън България.

 

А и нека не забравяме, че миналия събор претърпя неуспех заради скапаното време и имаше не малко нови хора, които видях тогава, но явно са останали разочаровани. А това нещо се поправя само с един успешен събор, като този, едни хубави снимки, които видях, че от Шкода България са качили във Фейсбук. Така се оправят нещата с реклама на събитието и без много мънкане.

 

Освен това, не видях доста хора, които никога не са пропускали.

 

Ники Ковърдейл, Ицето (pow), Мишо (Алкохола), както и други, колеги.

Тук може би изигра роля отпускарския сезон, следващата година се надявам повече хора да успеят да вместят събора в графика си.

 

Видя се, че времето беше прекрасно и мисля, че трябва все по това време да се провежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз да драсна няколко реда с впечатленията си от събора. За мен и семейството ми това бяха едни прекрасни три дни в които се откъснахме от монотонното ежедневие,видяхме се с много приятели и си изкарахме чудно! Времето тази година беше с нас и е ясно че края на юни е най-подходящото време за провеждането на събор. За съжаление имаше авария с водата в манастира но се надявам това да не е помрачило доброто настроение на участниците. Две неща не ми направиха добро впечатление и е добре да се помисли върху тях,първото е че за съжаление с всеки следващ събор редиците ни оредяват а второто е че доста хора предпочитат да си направят паралелен събор в Хитър Петър вместо всички да се съберем заедно на поляната и да се получи истински събор! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разделението Хитър Петър и поляната,аз поемам вината.Моята жена не харесва да отсядаме в манастира,пробвал съм,и с малкото дете,трябва да помагам и не можех да постоя повече на поляната.За което съжелявам.

Може събора да се провежда на Вонеща вода примерно ,където ще сме всички заедно.....но пък палаткажиите ще са недоволни....то няма угодия за всички всъщност...

Бирен,хареса ми поста ти,въпреки,че нещо са обтегнати нашите отношения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събор без поляна не може, тогава за два дни трябва да поставим събора пред семейството. Няма смисъл да се делим. Това няма да привлече повече хора да присъстват. Вечерта на масата трябва да сме всички заедно, то всеки може да отиде в механата да си плати? Но това е най-малкото неуважително към останалите пътували да се видят с Искрен, Сами, Младен. Не всички идват със семейството си, това е решение. Все пак нещата се въртят около хората с ник-нейм във форума. Има и много дами и деца които присъстват и на поляната и в манастира. Хотелите в краен случай са само за приспиване ,не за преместване на събора там. Откога се делим на палаткаджии и манастирци и Хитър Петровци? Целта на събора е всички да си правят кефа на едно място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това бе първи Събор и мнението ми е , че имам един невероятен и страхотен спомен ! Тези 3 дни бяха изпълнени с положителни емоции , прекрасни моменти , адреналин и нови запознанства. До петък само бях слушал и гледал снимки , но сега разбрах какво всъщност означава "Шкода събор - Соколски манастир" - Хубава природа , хапка , пийка, закачки и НЕВЕРОЯТНИ ХОРА !!!

Самото пътуване от София бе началото на купона , една прилична групичка , движеща се заедно и в очакване ... , а на Български извор - изненада ... Любомировввв , после пътуването от поляната към Междене ... кеф кеф .

Вечерния купон на поляната бе на ниво и го уважихме до зори (някои и го закриха , тъкно 2 пъти smile049 ). Чудесно изкарване , смях (сълзи ми течаха) , релакс и закачки в изобилие. Игрите бяха забавни а надпиването .. равностойно.Времето бе чудесно и спомогна много за веселото изкарване . Единствено аварията с водата в манастира беше малък минус , но трябва да има равновесие - миналата година много вода , тази без smile001

Поздравления и огромна благодарност към Юли за организацията и всичките усилия за осъществяването на всичко това smile126 Стикери , купи , медали , внимание към всеки , просто ЕВАЛА . Цялото това напрежение и всичко на ниво !

 

На Междене въпреки жегата се получи много впечатляващ драг и хората се забавляваха. Имаше интрига почти във всяко пускане и емоциите бяха на МАХ. Лично аз несмятах да се пускам , ама на ... "подхлъзнах" се че и на 3-4 пъти . Тръпката бе страхотна (Васко , голем си! ) Майсторското не се получи , но пък хората се пускаха на воля.

А Голямата гонка , просто беше черешката на тортата ! Супер яко .

 

ЧЕСТИТО на Искрен и Черната перла ! Това което направхте беше на точното място и точното време по впечатляващ начин :smt017 , Адмирации и за Сами за труда и мерака =D>

 

Честито и на всички други победители и медалисти

 

И като заключение мога да кажа , че Шкода клуб България има още един верен фен !

Благодаря на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...И като заключение мога да кажа , че Шкода клуб България има още един верен фен !

Благодаря на всички

Кога стана цигане, кога ти почерня г..а smile001

 

Като корекция на предишния си пост - благодарности на Юли и ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ЗАМЕСЕНИ В ОРГАНИЗАЦИЯТА И РЕАЛИЗАЦИЯТА НА СЪБОРА smile159

Също така искам да благодаря на хората от нощната стража за лудницата втората вечер smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но това е най-малкото неуважително към останалите пътували да се видят с Искрен, Сами, Младен.

 

Иване, без да адвокатствам на другите колеги.... Бяхме и 3-мата на поляната и Петък и Събота! Сами помага и при игрите.....

Да, после ходим да вечеряме долу, понеже не си носим храна...., но за себе си мога да кажа:

 

На всеки СЪБОР, ВСЯКА ВЕЧЕР (дори когато не вечерям на поляната)аз съм на поляната. Вземам чаша (на аванта) с ракия или бира и минавам през всички маси и казвам на всеки НАЗДРАВЕ! Спирам се и си приказвам с колегите.

Поприказвах си с доста хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам,че не можах да присъствам,но като гледам,добре сте си изкарали.Не е толкова важна бройката,а качеството на присъстващите и купона,който като гледам се е получил на шест! :smt017

Поздрави на всички,на Юли за организацията,както и на Исята и Маджо,които поддържаха интригата до последно.

 

П.П.Ися,вече си за пенсия - семеен човек,тази кола ще ти тича най-добре: smile004post-2781-138453475381_thumb.jpg

 

А, тази за Маджо:post-2781-138453475422_thumb.jpg

 

Специално ги снимах за вас,вчера пред Бъкингамския дворец! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събор без поляна не може, тогава за два дни трябва да поставим събора пред семейството. Няма смисъл да се делим. Това няма да привлече повече хора да присъстват. Вечерта на масата трябва да сме всички заедно, то всеки може да отиде в механата да си плати? Но това е най-малкото неуважително към останалите пътували да се видят с Искрен, Сами, Младен. Не всички идват със семейството си, това е решение. Все пак нещата се въртят около хората с ник-нейм във форума. Има и много дами и деца които присъстват и на поляната и в манастира. Хотелите в краен случай са само за приспиване ,не за преместване на събора там. Откога се делим на палаткаджии и манастирци и Хитър Петровци? Целта на събора е всички да си правят кефа на едно място.
Според мен ,неуважение е да не дойдеш на събора,а не че си взел семейството си,с което ще трябва да се съобразяваш там.

Другата година да не ги взема ли...,ами и на тях им се идва и им е приятно да се видят с приятели и да се разходят.

Помогнах на пистата,помогнах и на поляната.

Бях готов да нареждам и гумите за майсторското,но нямаше други желаещи да помогнат...много ги беше напекло.Ако не бях аз и надпиването нямаше да го има.Да не мислиш ,че много ми се пиеха 3 чаши бира,след като ме пече цял следобед слънцето и после бях изпил 2 бири с Бургазлии.А преди това цял предиобед съм тичал след неуморното малко човече из центъра на Дряново-там имаше тематична изложба на Шкода,защо само малка група отиде? Ама за да не останем с едното дърпане на въже,се молех на приятели,които не можеха да ми откажат да участват в надпиването и за това и аз трябваше да се запиша.Тук е момента,да благодаря на всички които дадоха от своите бири и чаши,когато ходех да се моля по шатрите.

Исках и дърпането с колата да направим,не да стоим като пукали само на поляната,щото няма друго какво да се прави.Няма конкурси за музика,интериор,оптичен тунинг,цялостен,реставрация.....да просто няма коли.И за това исках и дърпането на кола да направим,защото като се започне една игра и после се намират и много други желаещи да участват....става шоуто....Но никой не си предостави колата.Помолих няколко колеги.....както и да е.

Не съм такъв да не ми пука за форума,моля ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях готов да нареждам и гумите за майсторското,но нямаше други желаещи да помогнат...много ги беше напекло.

[-X тук не си прав. Държах си семейството на жегата, чак докато Юли не каза, че няма да има майсторско.

И не бих нарекъл отсъствието неуважение - всеки знае себе си, работата си и джоба си - неуважение би било да дойдеш да спиш в Габрово и да не се качиш до манастира да се видиш с колегите, а да си седиш по кръчмите и да се разходиш само до Междене. Евала и на теб и на Маджо и на Искрен, че въпреки че бяхте в "Хитър Петър", дойдохте на поляната и се включихте в организацията, респективно шоуто smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам за какво се чоплите. Аз не виждам някой да е останал недоволен от срещата. Кой къде бил, кой какво правил, кой не си предоставил колата... Станалото станало - мислете за следващата среща. Стига с глупостите. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах, слънцето ли дойде в повече,какво ли??! Гвоздеят на събора - пистата беше изместена в най - голямата жега, за да могат колегите, дошли специално за нея да пътуват нормално, а после критики...Явно мрънкането ни е в манталитета. Нали на събора сме едно голямо семейство, е в такъв случай трябва и толеранс и компромис да има защото е ясно, че угодия на всички не може да има. Юли подготви перфектно събора, времето беше с нас този път, а излезе, че предимно на присъстващите за пръв път всичко им е било ок...Досега винаги нощувките, а респективно и част от вечерите за отделни хора са били не само в манастира и не е било такъв въпрос, сега какво стана? Ще ви кажа моето мнение, пък както го разберете...Идваме на събора, разпъваме шатри и маси, палиме скарите и...чакаме аниматор да ни забавлява! Ако не бяха неимоверните усилия на Сами и Искрен на пистата и поляната, какволи щеше да е? После къде спали, къде яли, това ли е важното?

Хайде да сме позитивни!

Без лоши чувства към никого! :D s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, аз чак сега разбирам, че манастирът е "девически". След събора да не е станал "за блудници"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не виждам смисъл в това мрънкане?! Събора има нужда от още малко "игри" , но не може да очаквате от Маджо, Искрен и Сами да ви правят шоуто всяка вечер! Това със сядането и чакането нещо да стане ... А и не очаквайте някои да си остави семейството за събора, точно обратното - децата трябва да са водещи, тогава събора ще има истинско сърце,а не група мъже с коли и бири ...това и на рокерските събори го няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, аз чак сега разбирам, че манастирът е "девически". След събора да не е станал "за блудници"?

Макса може и да е допринесъл. smile091

Лично на мен ми се иска Юли да сподели впечатления и дано не са като миналата година с тези минуси и въпреки усилията, които е положил - на всичкото отгоре и да е вътре. Надявам се да е обективен и ако има нещо - да се корегира на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не виждам защо се мрънкЯ толкоз. За мен този събор беше един от най-хубавите, на които съм бил. Перфектно време, готини хора и добра организация. Това с водата в манастира беше малко неприятно, но както се видя, на никого не пречеше толкова, а и никой не е виновен, в крайна сметка. Недоволни винаги ще има, то си ни е в кръвта. По повод т.нар. делене на база на това кой къде спи, изместване на събора в Хитър Петър и тн - е, такова нещо не съм забелязал. Да не говорим, че практически е невъзможно да се намери място, което да побере всички желаещи и да отговаря на вкуса и нуждите на всеки. smile049 Тъй че, съвсем нормално ми се вижда да има хора в манастира, на палатки или на хотел. Важното е, че всички бяхме на поляната в един момент. А това със загърбването на семейството за тези няколко дни няма да го коментирам, по-нагоре достатъчно внимание са му отделили.

Пак ще го напиша - събора беше страхотен, благодаря много на всички допринесли за това! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това, не видях доста хора, които никога не са пропускали.

 

Ники Ковърдейл, Ицето (pow), Мишо (Алкохола), както и други, колеги.

Ицето (pow) и аз отдавна не съм го засичал на срещите пред НИМ, а и от много време не е писал във форума.

Това не е нормално. Някой има ли информация за него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, аз чак сега разбирам, че манастирът е "девически". След събора да не е станал "за блудници"?

Макса може и да е допринесъл. smile091

Лично на мен ми се иска Юли да сподели впечатления и дано не са като миналата година с тези минуси и въпреки усилията, които е положил - на всичкото отгоре и да е вътре. Надявам се да е обективен и ако има нещо - да се корегира на време.

Maкса допринесе преди 3 години, но съм сигурен, че и много други хора много преди мен са допринасяли. Манастира наистина е девически, но единствената девица в него най - вероятно е тая на първия етаж с лъжиците. :lol:

Тази година само се разходих, нагледах се на задномоторки, покарах една повозих се в друга :) Косьо слиза от колата на анастас и вика и тая върви! Викам абе с тоя мотор, дали пък може :-k Отсреща - Може, може! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста сме я дъвкали темата за съборите.

Аз лично отново я коментирах с доста колеги и тази година!

 

Трябва да се разбере от всички! При така стоящата ситуация: регистриран клуб, но без наличие за членски внос, понеже всеки почва: Аз ще дам 20-25лв....ама кво ще получа насреща (донякъде има резон: трябва "уж" да има някаква мотивация, а не само любов към марката и патриотизъм)... съборите се правят на ДОБРОВОЛНИ НАЧАЛА и всеки пряко или косвено свързан с организацията прави всичко безвъзмездно и по негово желание.

А накрая (БЪДЕТЕ СИГУРНИ)- резултатът е само един; Главният организатор е на МИНУС с парите!

 

Като цяло не исках да правя този коментар.... но пък да си кажа (в никакъв случай не се изтъквам)- това си е било мое решение и аз си нося позитиви или негативи от него. От никого не търся потупване по рамото или благодарност, правя си го от мое желание !

Аз, за да дойда на Събора с Фабията в моментното и състояние и за да има интрига (мисля, че на 90% от колегите им беше интересно какво ще стане след 1 година лалане) имам задължения към колеги и приятели (защото все пак маймуни с трици не се ловят) около 1000лева. (които в следващите 1-2 месеца да погася).

Това си е мой избор- който аз си правя на доброволни начала (никой не ме е карал). Каква ми е била мотивацията...... само ще кажа, че не съм го направил заради Маджо и Междене! С Маджо може да се премерим по всяко време!

 

Можех да си дойда с баничарката и да си спестя всичко това....... Та мисълта ми е, не че съм направил нещо, не търся одобрение или прочие, а просто давам пример, че всеки си преценява за себе си и за събора се прави всичко ДОБРОВОЛНО!

 

Кеф, цена няма!

 

Както написах още в четвъртък вечерта:

 

Да дойда до Габрово- 50лв.

Вход за писта Междене- 3лв.

Инвестиция да бия Маджо- ХХХХ.лв

 

Да се видя с приятели, да седнем на една маса, да си побъбрим,хапнем , пийнем и да ударим лафче и игри- БЕЗЦЕННО!!!

smile027

 

Моментите на поляната, на пистата, след нея в "Хитър Петър", остават като траен спомен.

П.С: Ако бях втори също щеше да е голям купон!

 

post-161-138453475424_thumb.jpg

П.С2: Искам само да видите снимката на която вдигам купата, а Маджо е зад мен. Вижте го, човекът е усмихнат, вдигнал е ръце и споделя радоста ми. Ето за това става въпрос. При нас на първо място е истинското приятелство!

За мен той и Сами са номер 1. И на Вонеща Вода съм го казал, след като Маджо ме дръпна: Няма място за срам, да бъдеш победен от истински фен, маниак и педант, напротив, ЗА МЕН Е УДОВОЛСТВИЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за късното включване. В петък, заради събора не бачках и понеделник ме посрещна с подобаващи и гълтащи времето задачи.

 

На първо място искам да благодаря на всички, които дойдоха и уважиха мероприятието! От няколко години насам това беше един от най-хубавите събори, което най-вероятно се дължи на доброто време, предразполагащо към положителни емоции.

 

Благодаря на Еуратек за присъствието на събора, както и за предоставените тестови автомобили. Надявам се догодина националната ни сбирка с тяхна помощ да стане още по-атрактивена. Мнозина на поляната подцениха неправилно малкия TSI мотор на Октавиа 3. Но на пистата видяха, че са сбъркали в преценката си, колата спечели доста двубои. Дори имаше коментари, че този двигател до известна степен обезсмисля покупка на дизелов агрегат от същия клас.

 

Няколко поста по-назад Сами спомена, че е възможно да има пропуски от организационен характер. Не го отричам, приемам всякаква градивна критика и тя би била добре дошла за Събор 2014. Но нека се съобразим с това, че бях в общи линии сам в цялата организация. Факт, който не ме оправдава в случай на допуснати грешки, но пък е предразполагащ към такива. Добре, че Марто за поредна година се нае с организиране на настаняването в манастира, за което съм му изключително признателен и благодарен. За писта Междене благодаря на Искрен за записването на времената, на Пепи (pepino) за даването на стартовете, на Гената и Пепи (PRR) за отчитане на финалната линия. Благодаря на Сами за желанието да правим майсторското. Като тук е момента да напиша, че то не се състоя не заради мое нежелание, а защото видях, че хората се забавляваха повече на драга и прецених, че няма причина да им спирам кефа. Благодаря на Чавдар (Logrus) за предоставеното за отборните двубои въже и затова, че с Гогата не ме оставиха жаден в петък следобяд, докато моите хора пристигнат с бира и манджа. Благодаря на Сами за организирането на надпиването с бира. Причината то да не бъде включено в предварителната програма е, че забравих за него, за което се извинявам. Но пък бях отпечатал достатъчно грамоти, с Исята преразпределихме медалите и всичко се получи. Благодаря на Исята, че за поредна година ни забавлява при връчването на купи, медали и грамоти.

 

Предполагам ви е направило впечатление, че тази година на входа на поляната нямаше "гавазин", който да събира входна такса. Така или иначе хората, готови да помогнат в провеждането на събора бяха кът, реших да се доверя на вашата честност. Останах приятно изненадан от факта, че 99% от вас си платиха таксата и взеха стикери. За което много ви благодаря. Знам, кой не си плати. Предполагам е заради забравяне. Не искам да пиша имена или коли. Твърде много се радвам на корекността на всички ви, за да обръщам внимание на този дребен детайл.

 

По събрани такси общия брой автомобили е 44. Тук е мястото да благодаря на трима големи съфорумци и приятели. Някои от вас знаят, че миналата година събора беше финансово подпомогнат от Гената (The Best Forman), Иво (IDA) и Боби (Доктора). И тримата до ден днешен нито веднъж не си поискаха вложената сума и търпеливо изчакаха резултата от тазгодишния събор. Благодаря ви! Сумата им ще бъде възстановена тази седмица на OMV. За мен финансовия резултат е с пренебрежим минус, но това, на което искам да обърна внимание е друго. Миналата година някои хора, предвид дъжда, са си позволили да ползват петък за събота стаи в манастира, свободни и подготвени за колеги, които ще нощуват събота за неделя. Съответно, освен, че не са ги платили, а са се изнизали като МИШОЦИ, са ги изкаляли, чаршафите са били за пране и т.н. Въпросните стаи се е наложило да бъдат платени и това го е направил Марто (skodaman). Сумата е 150 лева. Надявах се да успея да събера пари от събора и да му покрия платеното, но не достигната няколко автомобила. Готов съм да помогна в събирането на средставата, по банкова сметка или лично, за да възстановим с дружни и малки усилия парите на Марто. 30 човека да дадем по 5 лева и сме готови.

 

Крайно съм разочарован от повечето членове на сдружение Шкода клуб България. Само двама от тях ме попитаха дали имам нужда от помощ, а един се включи в програмата на събора. Като си се хванал преди време на хорото, следва да си правиш сметка. Ако пък в последствие нещата в личен или друг план са се променили драстично, всеки един ми има телефона, но никой не се обади... Оставихте ме сам! Добре, че не сред вълци, а сред готини приятели и съфорумци... Благодаря ви за което...

 

Към колегите, които по изкуствен начин се опитват да разделят събора на Манастир, Хитър Петър и т.н. Манастира няма безкрайна леглова база. Не всички успяват да се настанят там, а други предпочитат малко повече лукс в близки хотелчета. Да, вярно, лесно е вечерта да седнеш на маса, някой да ти сервира и после да си платиш. Но по-добре така, отколкото да се кача след ХХ ракии от поляната на колата и да се довлача до хотела с всичките рискове и опции по пътя, нали???

 

И отново за писта Междене. От доста години насам я посещаваме за гонки и майсторско. До сега никой не е застрашавал по никакъв начин, дори и косвено, здравето на присъстващите и боята/ламарините на колите. Всички сме там заради забавлението и адреналина. Но тази година "колега" реши, че е над тези неща. Слаломи, движение в насрещното, включително и в близост до човек. Със сигурност сте видяли бялата Фабиа 2 РС (ако не бъркам - от Бургас). Водача на този автомобил създаде няколко рискови ситуации, които не му отиваха на годините... Наложи се Пепи (PRR) да разговаря с него, за да не стане сакътлък... Грозна работа.

 

В заключение, мисля, че събора се получи добре. За догодина малко повече реклама и популяризиране на мероприятието няма да е в излишък. Някои "стари кучета" не дойдоха, но събитието уважиха доста нови колеги. Убеден съм, че миналогодишния порой си каза думата за тази година. Но също така вярвам, че няма кой да се скъпи на положителни отзиви от 2013-та. Което ми дава правото за догодина да очаквам още повече гости на поляната.

 

...тогава за два дни трябва да поставим събора пред семейството. Няма смисъл да се делим...

Ти това сериозно ли го мислиш???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид изложеното от Юли, а и казаното от мен вчера: Че колите може да са намалели (44), но не и посещаемостта, за догодина предлагам следното:

 

Освен такса за автомобил, да има и символична такса (2 лева примерно) за човек. По този начин ще се компенсира (минимално), това, че 2ма колеги идват с 1 кола, а не всеки с неговата си!

 

Навсякъде освен такса за автомобил има и такса за човек!

 

А всички тези пари си отиват по предназначение, а не за лични облаги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися, не случайно приложих тази снимка, на нея всичко се вижда. Ти цъфтиш, Маджестика цъфти, а Юли изглежда щастлив. Какво повече - бил си, бил си. Паднал си, паднал си. Но си паднал от човек, който е вложил много, както и той е вложил много. Но наистина с голяма част мисля, че сме истински приятели.

Съжалявам,че не успях да помогна с нищо в организацията, но наистина до последния момент нямах яснота дали ще дойда. Яд ме е много, че проспах награждаването и надпиването и дърпането с въжето, но жегата ми дойде в повече.

Не случайно повдигнах финансовия въпрос, а именно за да можем да компенсираме доколкото е възможно минусите. Предлагам Юли да даде сметка и да каже сумата, която трябва да бъде събрана и мисля, че нещата ще влязат в релси. Не мисля, че 5-10 или 15-20 лева ще са непосилни за който и да било. Да ги съберем, за да се получи един луд събор 2014 да сме живи и здрави, а преди това една шантава Вонеща вода, за която вече коментирахме с Исята.

 

И те така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид изложеното от Юли, а и казаното от мен вчера: Че колите може да са намалели (44), но не и посещаемостта, за догодина предлагам следното:

 

Освен такса за автомобил, да има и символична такса (2 лева примерно) за човек. По този начин ще се компенсира (минимално), това, че 2ма колеги идват с 1 кола, а не всеки с неговата си!

 

Навсякъде освен такса за автомобил има и такса за човек!

 

А всички тези пари си отиват по предназначение, а не за лични облаги!

 

И в тази връзка според мен "гавазин" си трябва. Кой каквото иска да ми говори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.