Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода Събор 2013- Мнения и коментари


Recommended Posts

Нека в тази тема да се изразяват мнения и коментари за Събор 2013.

 

Моят коментар е от 06:00 на

 

Той изразява настроението и отношението на Шкода Клуб!

А именно, приятелството и отношението на колегите са НАЙ-ГОЛЯМАТА НАГРАДА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    12

  • maxrpm

    8

  • lubomirov1985

    6

  • masterOne

    6

Най-много писали в темата

Впечатленията ми от събор 2013 са изцяло положителни, ще ми остане хубав спомен. Това беше 5-тият ми събор и най-сетне времето беше перфектно през всичките дни. Може би вече трябва да стане традиция провеждането на Националния събор да бъде през юни...

 

Благодаря на всички, които направиха Шкода събор 2013 реалност! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен събор беше! С хубави хора и страхотно време! Благодаря на всички! smile027 s_flag

 

П.П. Само от едно нещо не съм доволен...много бързо минаха тези 3 дни! :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрен е казал основното - приятели, настроение, купон (за някои до зори). smile027

За разлика от миналата година времето беше с нас (бирите също) и шоуто беше на ниво - за последното вина както обикновено имат masterOne killer и кандидатът за TDI killer :lol:

Огромни благодарности за Юли - организация, награди, стикери...... - всичко беше на ниво smile159

Предполагам, че не съм единствения на който му се видя твърде кратко - хич не ми се тръгваше за София, но колкото толкова - догодина повече. s_flag

 

П.П. Колегата Нептун (Косата на галено) не се появи да се хване на въжето и по тази причина не приемам загубата от Бургаския отбор насериозно. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си прекарах страхотно - това ми беше трети събор и мога с ръка на сърцето да кажа, че всеки следващ събор за мен е по-добър от предишния. Запознах се с много нови хора, чудесна компания, смях и приказки до зори (е, почти до зори). Благодаря на всички участници и на организаторите, които за поредна година направиха възможно реализирането на събитието.

 

П.П. На мен не ми харесаха 2 неща - първо, че много бързо мина времето, и второ, че Гогата така и едно "Наздраве!" не каза! :mrgreen: smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този събор не започна добре финансово за мен. В петъка ми се наложи смяна на бобините и свещите. Плюсът от това е, че ми даде общ разход за 525 км отиване, драг и връщане от 5.4 л/100 км.

 

Прекрасно беше, че най-накрая хванахме време без дъжд. Жалко, че дойдоха по-малко хора за разлика от други години. Бях решил слад пистата да тръгвам директно към Сф, но останах до по-късно. И по-добре. Не знам защо, но дори и няколкото часа горе, могат да те заредят с положителни емоции за доста дълго време. По отношение на драга, от доста време имаме приятелски спор с Васко, че Фабия 1 комби 100 к.с. е по-бърза от Октавия 1 комби със 110 к.с., който най-накрая разрешихме. Е не стана с моята Фабия, но това най-вероятно е резултат от технически проблеми и калпаво задкормилно устройство. Шапка свалям на Исята за положените усилия и организация за драга. Поздравления за спечелване на дръпката, макар да бях за Маджо. Дано догодина Маджо има повече късмет!

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдията на линията беше купен , ама цяла броня няма как да скрием ... ако ставаше въпрос за номер или някой спойлер щяхме да го резнем (цифрови технологии) smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдията на линията беше купен , ама цяла броня няма как да скрием ... ако ставаше въпрос за номер или някой спойлер щяхме да го резнем (цифрови технологии) smile049

Тогава може да ви се е сторило една броня, но на клипа(на PRR) се вижда ,че разликата е повече от половин кола в първата гонка? В момента който минава покрай снимащия. Предните гуми на Октавията са около задните гуми на Фабията. По скоро са зад задните гуми на Фабията. По чертите на бетона лесно се вижда. Колко е дълга пистата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На финала има само една линия - синята и нищо друго няма значение ... важно е , че шоуто се получи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно прекарах сред приятели, разговори и веселба. С изключение на проблемите с водата в манастира всичко беше ОК. Увеличената ни група от Разград ме зарадва много, въпреки ,че като цяло има дърпане назад по посещяемост на събора. Но предполагам Юли ще даде по точна информация. Поздравявам и Исята и Маджо за невероятния купон , който ни направиха на пистата и поляната. По късно ще пусна снимките си в съответната тема, но тук искам да изкажа удовлетворението си от събора и ако с някой не съм успял да си побъбря да ме извинява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На финала има само една линия - синята и нищо друго няма значение ... важно е , че шоуто се получи !

То е ясно че се получи, за което всички сме благодарни, аз просто говоря за това което се вижда на клипа, а снимащия е точно на синята линия(с трите гуми в края). Точно когато минават линията , задницата на Фабията е на нивото на средата на предните врати на Октавията. Искрен обаче почва да спира някъде 4 бетонни блока преди синята линия, и колата му забива муцуна. На Маджо сигурно му е къса пистата да се развърти, аз затова попитах колко е дълга? Има ли поне 400 метра до синята линия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално си го направихме! Организацията беше супер, както всяка година! smile126

П.С - 3 цилиндъра ftw smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събора премина много добре както винаги.Лошото е че,се усеща спад и липса на интерес.Участниците намаляват,дали това не се дължи на организационни пропуски,не зная,но мисля ,че има значение.Нямам право да го казвам,защото,аз нищо не съм направил по организацията,но си позволявам да го отбележа.Усеща се напрежение,не сме така сплотени както 2008,2009,2010,2011.Но така е,животът се променя,хората се променят.Искам да отбележа,че всичко което си казваме относно състезанието дизел-бензин,е абсолютно на майтап!!!!Искрен и Младен са ми най-добрите приятели от форума.Както и Пепи печатаря,но той няма отношение в случая.Ако на някой му се е сторило,че обиждам Младен с приказките си ,заявявам,че това е само цирк.Младен е един от-най достойните пичове които познавам.

За съжаление,събора леко залязва според мен,НО ЗА ДА НЕ Е ТАКА,ТРЯБВА ВСИЧКИ СЪФОРУМЦИ ДА ДОПРИНЕСЕМ.Поне с присъствие....

Не става,всички,да чакаме на 1 човек да организира всичко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като се замисля, че има шанс 50/50 това да беше лебедовата ми песен...... Догодина с какво ще поддържаме интрига и интерес? smile049

 

Както казах и на микрофона: Шастлив съм, че има хора които успяхме на "надъхаме" и да дойдат (макар и само) за пистата за да видят битката с Маджо! (от друга страна, да дойдеш , а да не се качиш на поляната и да разгледаш.....)

 

Иначе реално като се погледне:

Варна- слабо: Крум е на състезание, а чичи е на работа. Миро и Яската- няма какво да ги коментираме. (пропуснах Ивака)

Русе- за пореден път ( с извинение) излагация. Краси беше на сватба. Иван винаги ги отсрамва!

Разград- разширяват редиците (евала)

Бургас- сериозни, но Валдеса, Добри, Янев и Емо дойдоха с 1 кола. Марто и ЕТ + Емо (нов) не ги коментирам. Ако всички бяха дошли с коли .........

Пловдив - всеки който имаше възможност- дойде

София- те си се знаят. Оценка там не мога да давам, нямам наблюдения!

 

Наблюдава се тенденция, че колегите като цяло (като чиста бройка) не намаляват според мен спрямо миналата година.... Просто тази година много от колегите се комбинираха и пътуваха с по 1 автомобил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип,малко е тъпо да идваш на събор заради някаква гонка,заради някакви коли.....аз идвам заради хората които идват на събора.Не ме интересува даже с какви коли са.Е,колкото повече коли,по добре....А гонките нека пак да са си част от шоуто,но да кажеш /Ще дойда само в събота в 14 часа,само за Междене/ Е МНОГО ТЪПО.Да знаете всички които така направихте.Интересно,ако догодина няма интрига...дали ще дойдат половината...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми променят се нещата. Пък и средства си трябват. Аз лично съм нов във форума, а много ми се идваше. Първо да се запозная с повечето съфорумци, да науча нови неща, пък и никога не съм присъствал на подобно нещо, а според това което съм прочел по темите тук преживяването си заслужава. Обаче ето на като до заплата остават няколко дни и ситуяцията тегава. Но се надявам за догодина да се запозая с повечето от вас smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да са финансови причините за ситуацията.

Дано нещата от към финансова гледна точка се пооправят.

150 за нощувки

150 за нафта /ай,то остана нафта малко/

150+ за храна и такса и сладоледи :D

са си едни 450 пари

ама ще се изгладуват-веднъж в годината е събора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че основната причина са финансите за повечето хора. Разходите не са малко за едно такова мероприятие. Особено ако става дума за по-голямо семейство. Не всички могат да си позволят да изпукат минимум 500 лв. за 2-3 дни. Пожелавам си догодина отново да сме заедно. И да сме повече. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ми за събора кодирано в емоции:

 

smile152 smile159 :smt004 ](*,)

 

Адмирации за Юли и организацията, аз лично не виждам, какво повече може да се направи, за да се привлекат повече хора. Времената се такива, че кой пари няма, кой време няма, кой....

 

Апропо, като пари не излиза кой знае колко много, ако човек е палаткаджия. По груби сметки:

 

Гориво - 70-80лв. (е малко образувах нерви на Сашето с лежерното си каране, ама това е положението.)

Такси - 25 + 9лв.

Ядене и пиене - незнам

 

Ама не съм минал 200лв, при положение, че си водих двама приятели на моя издръжка. А времето беше просто страхотно за палатка. Браво за решението да се измести събора в средата на юни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе реално като се погледне:

Варна- слабо: Крум е на състезание, а чичи е на работа. Миро и Яската- няма какво да ги коментираме. (пропуснах Ивака)

 

A Искрене, не съм съгласен, не знам преди колко човека от Варна са били на събора. Но и сега не сме малко и се представихме достойно че и с медали си тръгнахме. s_flag

За първи път съм на събор на шкодаджии и ми хареса.

От опит знам че за такава организация се иска "дупе" ;) и средства които не е ясно дали ще се възвърнат. Поздравявам Юли за добре свършената работа. Запознах се с ХОРА "на повечето им забравих имената и никовете" smile159 но на Вонеща вода ще повторя.

Такива събори се правят от хора, присъствие и желание, трябва да се приеме като кауза. Пък дори и да е за един ден.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от събора. Времето беше прекрасно, а настроението на поляната чудно. За организацията - адмирации, аз нямам какво да добавя. За Междене - смях и прекрасно настроение, каквото винаги е било.

София- те си се знаят. Оценка там не мога да давам, нямам наблюдения!
- Ами като си стоя в Хитър Петър няма да имаш. В тази връзка предлагам 2014 год. Хитър Петър да не е място за нощуване. smile049 smile001

 

A снимките са достатъчно красноречиви и дават представа за отношенията между ТИТАНИТЕ smile027

post-1403-13845347508_thumb.jpg

post-1403-138453475082_thumb.jpg

post-1403-138453475086_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Ами като си стоя в Хитър Петър няма да имаш. В тази връзка предлагам 2014 год. Хитър Петър да не е място за нощуване. smile049 smile001

 

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от събора. Времето беше прекрасно, а настроението на поляната чудно. За организацията - адмирации, аз нямам какво да добавя. За Междене - смях и прекрасно настроение, каквото винаги е било.

София- те си се знаят. Оценка там не мога да давам, нямам наблюдения!
- Ами като си стоя в Хитър Петър няма да имаш. В тази връзка предлагам 2014 год. Хитър Петър да не е място за нощуване. smile049 smile001

 

A снимките са достатъчно красноречиви и дават представа за отношенията между ТИТАНИТЕ smile027

 

 

Ти....колко си доУен!

Вместо да чупиш ръце и крака, да беше се качил Петък на поляната, чаках те 2-3 часа.... Явката си писаха с Александър служебно 3-0!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредният събор на който прекарах добре с приятели. Признавам, че не изкарах много време на поляната, но аз лично никога не съм се подготвял със скари, бири, шатри и т.н., и това налагаше да слизаме до хотела или до Габрово да вечеряме и обядваме. Ако някой се чувства обиден, моля да ме извини.

Относно посещаемостта на събора, наистина бяхме малко, но мисля че изкарахме много весело и сплотено =D>

 

Мога единствено да съжалявам, че допуснах да се случи, съединителя да замине в най-важният момент. Подцених факта, че на пистата, сцеплението е много по-добро от това по улиците! Всъщност на това разчитах, но съединителя не издържа... ](*,)

Миналите години не ми стигаше малко мощност, докато сега имам предостатъчно, но не можах да я използвам ](*,)

 

Не мога да кажа, че Варна тиим не се подготвиха повече от отлично, за да постигнат това което видяхме! Това показва, че имаме човек за който няма невъзможни неща. Сами, определено купата е само и единствено за теб.

 

Знам, че много хора имаха очакване да видят нещо друго на пистата, но в тази битка се случват и гафове. В крайна сметка аз не инвестирам хиляди левове заради Междене, или защото ходя на драгове и гонки........но ме радва факта, че когато вдигам летвата, Варна тиим се озорват доста smile001

Ще го кажа отново, за да знаят всички, с Искрен и Сами сме приятели и аз много ги уважавам. Определено има конкуренция между нас, но тя е повече заради форума.

 

Благодаря за безцените моменти изкарани с всички вас на събора, за подкрепата която всички ми давате, благодаря и на всички които допринесоха да има събор 2013. Без значение как е минало всичко, този събор е от фенове за фенове =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка аз не инвестирам хиляди левове заради Междене, или защото ходя на драгове и гонки........но ме радва факта, че когато вдигам летвата, Варна тиим се озорват доста smile001

Ще го кажа отново, за да знаят всички, с Искрен и Сами сме приятели и аз много ги уважавам. Определено има конкуренция между нас, но тя е повече заради форума.

 

Благодаря за безцените моменти изкарани с всички вас на събора, за подкрепата която всички ми давате, благодаря и на всички които допринесоха да има събор 2013. Без значение как е минало всичко, този събор е от фенове за фенове =D>

 

 

И за високите ти бяхме подготвили "късметче", но просто нямаше време да сложим чаркалята :)

 

Споделям изцяло мнението на Маджо: Със Сами и Маджо сме приятели и всичко което си казваме и лафим е за да има форумна интрига.

За мен е важно да дойда на Събор и да се видя с колегите, да седнем, да се посмеем (понякога така излиза, че на Маджов гръб smile004 ). Аз идвам заради хората. И няма значение, дали в бъдеще ще карам Шкода или не- пак ще идвам както правят Жоро, Юли, Боби.... да не изпусна някого!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.