Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем заден мост


Pho3nix

Recommended Posts

Здравейте колеги .

Карам октавия 1 98г 1.8 20в .Проблема е че в завой (в който влязох с 30-40 км/ч) колата поднесе на някакъв пясък и задницата занесе в един не мн голям бордюр и моста се изкриви " леко " . Въпроса ми е г/д цена за нов или 2-ра употреба ,евентуално може ли да се изправи , и от кои други коли освен голф 4 може да се вземе заден мост :) .

 

 

Извинете ако темата не е в точния раздел!

 

 

Поздрави :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги .

Карам октавия 1 98г 1.8 20в .Проблема е че в завой (в който влязох с 30-40 км/ч) колата поднесе на някакъв пясък и задницата занесе в един не мн голям бордюр и моста се изкриви " леко " . Въпроса ми е г/д цена за нов или 2-ра употреба ,евентуално може ли да се изправи , и от кои други коли освен голф 4 може да се вземе заден мост :) .

 

 

Извинете ако темата не е в точния раздел!

 

 

Поздрави :oops:

Не се занимавай с изправяне! от Audi A3 става също на моргите са от 100 до 140 лв. поне във Варна.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Octavia, golf 4, audi a3 мостовете са еднакви, стига да не е от 4х4.

 

Аз съм на същия хал, но е малко по-крив.

 

Търси мост от частно лице, а не от морга. Цените са по - приемливи. От морга ми искат 150лв. за гол мост, ако е от щкода, 200 ако е от голф и 250 ако е от ауди... :^o . Няма такива "играчи".

 

От човек са между 80 - 180, като за 80-100 е мост с главините, за 180 напълно оборудван.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.