Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да повдигна предницата ?


KIKO

Recommended Posts

Колега, виж снимки на моята кола. Реално повдигането отпред "изравнява" колата. Моето усещане е за значително по-стабилна колата, а и не виждам кой знае каква разлика във визията. 

 

P5163332_resize.JPG

P5163333_resize.JPG

P5163334_resize.JPG

P5163405_resize.JPG

P5163404_resize.JPG

P5163505_resize.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално, значи и аз ги слагам само отпред и няма да ги мисла за задницата. А колега въпрос за фаровете, мн са яки! Откъде може да се намерят такива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От superskoda.com, но отдавна вече не се продават там. Предполагам, че по някои от другите тунинг сайтове може и да се намери нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да повдигнете предницата и с по-твърди пружини. Аз преди имах втулки, но след като ми се счупиха пружините сложих други с по-голяма товароносимост и височината със стандартни гуми е еднаква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.