Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Година на спиране на производство двигател 1,6 75 кс.


sevdo

Recommended Posts

Здравейте. Не мога да намеря по сайтовете за технически характеристики търсенето в заглавието на темата. Става въпрос че ми предлагат австрийска октавия на добра цена (още не съм я оглеждал - но е току - що докарана от познат и с непревъртан километраж е на 230 К км.). Само ме съмнява че е 2001 г. Аз мисля че е по-стар двигателя. А какво мислите за самия двигател. Не съм състезател и не ме интересува че е слаб. Интересувам се че четох тук че се повреждала дросела и електрониката му, а струвало скъпичко. Другото е че се издухвал заради маслената помпа която е за по-слаби двигатели. Номенклатурата на двигателя АЕЕ ли е?Няма климатик (което било нормално за тоя двигател), но това не ме интересува. Цената е 2000 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако дроселовата клапа е като на Фелиция 1,6 АЕЕ значи е около 300-320лв. (нова).

Напълно възможно е да си ОК колата - Фелиция се произвежда до 2001г и я има с този двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. А италиянската електроника? Ако играят оборотите ли само се познава че е заминал дросела. Питам за да знам дали мога да сваля от цената ... Ще отида да я погледна и пак ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.